wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Młodzianów: Powitali nowego komendanta i doradcę rolniczego

Młodzianów: Powitali nowego komendanta i doradcę rolniczego
 

We wtorek 31 stycznia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Młodzianowie odbyła się kolejna sesja Rady Gminy Kawęczyn. Obrady były okazją do powitania dwóch osób, z którymi będą niejednokrotnie współpracować lokalni mieszkańcy.

W Młodzianowie pojawił się m.in. nowy komendant Komisariatu Policji w Dobrej - kom. Zenon Wieczorek. – Podziękowaliśmy byłemu komendantowi, panu Januszowi Szelągowskiemu. Dziś, w tym gronie, mamy zaszczyt i przyjemność powitać nowego komendanta, wśród naszej samorządowej rodziny. Liczymy na to, że praca przyniesie panu wiele satysfakcji, nawet radości. W razie jakiś potrzeb, prosimy o kontakt – mówił wójt Jan Nowak.

reklama

Zenon Wieczorek stwierdził, że chciałby być nie gorszym komendantem, niż Janusz Szelągowski.Mam nadzieję, że współpraca ułoży nam się bardzo dobrze. Wspólnie razem zadbamy o bezpieczeństwo. Chciałbym, żebyście państwo zwracali się do policjantów z problemami i traktowali nas jak przyjaciół. Wiadomo, nasza rola jest taka, że czasem wypisujemy mandat, karzemy. Chciałbym, aby istniało odczucie, że my nie jesteśmy tylko od tych mandatów, ale od tego, by wam pomóc. Proszę, zgłaszajcie problemy. Wszystko po to, by lepiej nam się tutaj żyło.

W obradach w Młodzianowie uczestniczył także doradca rolny z ramienia Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu - Janusz Jurkiewicz.

Dziękuję za tak miłe przyjęcie. Od kilkunastu lat pracuję dla Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Teraz jestem u państwa, na miejscu. Jeśli będą mieli państwo jakiś problem, jeśli chodzi o temat związany z rolnictwem, to zapraszam do biura, które mieści się w Kawęczynie, w Banku Spółdzielczym, na górze. Tak więc blisko Urzędu Gminy – mówił Janusz Jurkiewicz, zachęcając zarazem do udziału w szkoleniach dla rolników.

reklama

AW

Podobne artykuły

Kawęczyn: Wójt i radni podsumowali kadencję...

Kawęczyn: Wójt i radni podsumowali kadencję 2014-2018

17-10-2018
Młodzianów: Absolwenci i nauczyciele wspominali...

Młodzianów: Absolwenci i nauczyciele wspominali...

16-08-2018
Kawęczyn: Od lipca wójt zarobi mniej

Kawęczyn: Od lipca wójt zarobi mniej

29-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama