sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Dobra: Fish Mob po mszy świętej? Przyjdź, zobacz, zatańcz!

Dobra: Fish Mob po mszy świętej? Przyjdź, zobacz, zatańcz! - foto: wikipedia.org / Archiwum LEDNICA 2000
foto: wikipedia.org / Archiwum LEDNICA 2000  

„Cała Dobra tańczy dla św. Jana Pawła II” - wydarzenie, któremu przyświecać będzie takie oto hasło, odbędzie się w niedzielne popołudnie 28 maja. Chodzi o intrygujący Flash Mob, a właściwe Fish Mob, poprzedzający kolejne Spotkanie Młodych w Lednicy.

Tego typu spotkania, pokazujące, że chwałę Pana można sławić także radosnym śpiewem i tańcem, odbywają się w rozmaitych zakątkach Polski. W akcję będą mogli włączyć się także mieszkańcy Dobrej i okolic.

reklama

Przed spotkaniem w Lednicy w całej Polsce organizowane są tak zwane FishMob-y czyli taniec lednicki w miejscach publicznych. Także u nas, 28 maja w Dobrej, po mszy w południe, odbędzie się pierwszy w swoim rodzaju Fish Mob. Będzie to mała zapowiedź tego, co wydarzy się na polach lednickich. Właśnie dlatego nie może nikogo z was zabraknąć na skwerze przed kościołem w Dobrej. Zatańczymy kilka tańców, w których mam nadzieję wezmą udział wszyscy. Im nas więcej, tym lepiej – informuje i zachęca Marek Górski, organizator przedsięwzięcia.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać, zaglądając na fanpage wydarzenia „FishMob w Dobrej ! Czyli cała Dobra Tańczy dla św. Jana Pawła II” na Facebook.com.

AW

Podobne artykuły

Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana...

Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana Pawła...

13-05-2019
Turek: 22 dni do finału Szlachetnej Paczki

Turek: 22 dni do finału Szlachetnej Paczki

17-11-2018
Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

25-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama