sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Brudzew: Łobuzy w Kolnicy! Ależ to będzie Festyn Rodzinny

Brudzew: Łobuzy w Kolnicy! Ależ to będzie Festyn Rodzinny
 

W sobotę oraz niedzielę 3 i 4 czerwca w parku przy GOK Wozownia w Kolnicy odbędzie się Festyn Rodzinny, który zapewni rozrywkę całym rodzinom. Gwiazdą imprezy będzie grupa Łobuzy, która da koncert w sobotni wieczór, po godz. 20:30.

W sobotę warto udać się najpierw na stadion sportowy przy ul. Piaski, gdyż tam o godz. 14:30 rozpoczną się Biegi Kasztelańskie. Później wracamy do Kolnicy na zabawę taneczną z DJ Frugo i koncert grupy Łobuzy.

reklama

Niedzielne wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00, jednak już nieco wcześniej dziać się będzie wiele ciekawego. Otóż o godz. 13:00 rozpocznie się XIII Integracyjny Rajd „O Uśmiech Dziecka”. Po południu rodzice i dzieci, dziadkowie i wnukowie powinni zjawić się w pobliżu Wozowni. Będzie tam można podziwiać występy dzieci i młodzieży, wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej OSP Brudzew, jak również obejrzeć pokaz ratownictwa w wykonaniu strażaków OSP Chrząblice.

Żadne dziecko nie będzie narzekało na nudę. Dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane, konkursy i zabawy, tańce – jak widać darmowych atrakcji (od godz 16:00 do 19:00) dla milusińskich nie zabraknie.

Brudzew: Łobuzy w Kolnicy! Ależ to będzie Festyn Rodzinny

Podobne artykuły

Śmiecisz - płacisz! Śmiecisz - sprzątasz

Śmiecisz - płacisz! Śmiecisz - sprzątasz

30 lip.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa!...

Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa! Hydrofornia z...

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama