środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Kawęczyn: Gratulowali dyrektor Dorocie Młynarskiej. "Kasztanowe Ludki" są pod dobrą opieką

Kawęczyn: Gratulowali dyrektor Dorocie Młynarskiej.
 

W środę 30 sierpnia, w remizie OSP Żdżary, odbyła się XXXII sesja Rady Gminy Kawęczyn. W trakcie obrad dokonano uroczystego powierzenia Dorocie Młynarskiej stanowiska dyrektora Przedszkola Gminnego „Kasztanowe Ludki” w Kowalach Pańskich.

Stanowisko zostało powierzone po rozstrzygnięciu konkursu. Dorota Młynarska była jedyną kandydatką. Wybór nie jest zaskoczeniem, gdyż Dorota Młynarska sprawuje funkcję dyrektora przedszkola od kilku już kadencji. – Trudno jest życzyć czegoś więcej. Po czterech kadencjach pani jest przecież profesjonalistą w swoim zawodzie, pewnie jak wielu innych dyrektorów. Życzymy zdrowia, wytrwałości, wielu sukcesów – mówił wójt. Jan Nowak oraz przewodniczący Rady Gminy Piotr Gebler wręczyli dyrektor Dorocie Młynarskiej kwiaty oraz pamiątkowy akt powierzenia obowiązków.

Stanowisko dyrektora Przedszkola Gminnego „Kasztanowe Ludki” w Kowalach Pańskich zostało powierzone Dorocie Młynarskiej na okres od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku czyli na 5 lat.

AW

Podobne artykuły

Ruszyła budowa ścieżki rowerowej Marianów -...

Ruszyła budowa ścieżki rowerowej Marianów - Kowale...

17 kw.
Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale...

Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale Miss...

12 mrz.
Kawęczyn: Gminne Obchody 101- rocznicy...

Kawęczyn: Gminne Obchody 101- rocznicy Odzyskania...

12-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama