niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zakaz wstępu do lasów leśnictwa Cisew został odwołany. Można ruszać na grzyby

Zakaz wstępu do lasów leśnictwa Cisew został odwołany. Można ruszać na grzyby
 

W sierpniu tego roku, w związku z licznymi uszkodzeniami drzewostanu w lasach leśnictwa Cisew Bartosz Perz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Turek, okresowo wprowadził zakaz wstępu do poszczególnych lasów. Miłośnicy spacerów na łonie natury mogą odetchnąć z ulgą – właśnie pojawiła się decyzja o odwołaniu zakazu.

Po sierpniowych wichurach spacer po lasach leśnictwa Cisew mógł być niebezpieczny. W związku z tym wprowadzono okresowy zakaz wstępu. Dotyczył on lasów państwowych położonych na terenie gminy Malanów w miejscowościach: Czachulec Stary, Młyny Miłaczewskie i Miłaczewek oraz gminy Kawęczyn w miejscowości Czachulec Nowy.

Zakaz to już przeszłość. Decyzja, dotycząca jego odwołania, wchodzi w życie z dniem 28 września. Tym samym z terenu leśnictwa Cisew zniknie oznakowanie w postaci tablic „Zakaz wstępu”.

MD, AW

Podobne artykuły

Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas...

Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas oprysku

24-05-2019
Wstęp do cisewskich lasów zabroniony. Sprawdź...

Wstęp do cisewskich lasów zabroniony. Sprawdź gdzie...

18-08-2017
Zakończenie konkursu grzybiarskiego 2015

Zakończenie konkursu grzybiarskiego 2015

26-11-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama