piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Zakaz wstępu do lasów leśnictwa Cisew został odwołany. Można ruszać na grzyby

Zakaz wstępu do lasów leśnictwa Cisew został odwołany. Można ruszać na grzyby
 

W sierpniu tego roku, w związku z licznymi uszkodzeniami drzewostanu w lasach leśnictwa Cisew Bartosz Perz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Turek, okresowo wprowadził zakaz wstępu do poszczególnych lasów. Miłośnicy spacerów na łonie natury mogą odetchnąć z ulgą – właśnie pojawiła się decyzja o odwołaniu zakazu.

Po sierpniowych wichurach spacer po lasach leśnictwa Cisew mógł być niebezpieczny. W związku z tym wprowadzono okresowy zakaz wstępu. Dotyczył on lasów państwowych położonych na terenie gminy Malanów w miejscowościach: Czachulec Stary, Młyny Miłaczewskie i Miłaczewek oraz gminy Kawęczyn w miejscowości Czachulec Nowy.

Zakaz to już przeszłość. Decyzja, dotycząca jego odwołania, wchodzi w życie z dniem 28 września. Tym samym z terenu leśnictwa Cisew zniknie oznakowanie w postaci tablic „Zakaz wstępu”.

MD, AW

Podobne artykuły

Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas...

Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas oprysku

24-05-2019
Wstęp do cisewskich lasów zabroniony. Sprawdź...

Wstęp do cisewskich lasów zabroniony. Sprawdź gdzie...

18-08-2017
Zakończenie konkursu grzybiarskiego 2015

Zakończenie konkursu grzybiarskiego 2015

26-11-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama