czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Tuliszków: Noworoczny Koncert Operetkowy już 7 stycznia

Tuliszków: Noworoczny Koncert Operetkowy już 7 stycznia
 

Do nowego roku pozostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś zapraszamy na koncert operetkowy w wykonaniu solistów scen poznańskich, którym go zainaugurujemy. W repertuarze wydarzenia, które odbędzie się w hali sportowej w Tuliszkowie w dniu 7 stycznia 2018 roku, znajdą się arie i duety uznawane za arcydzieła muzyki operetkowej oraz utwory musicalowe.

Publiczność wysłucha zachwycających melodii z „Zemsty nietoperza”, „Barona cygańskiego” Johanna Straussa oraz „Hrabiego Luksemburga” Ferenca Lehára. Zabrzmią efektowne i zabarwione węgierskim folklorem nuty z „Hrabiny
Maricy”, „Księżniczki czardasza” Emmericha Kálmána i partie z innych dzieł.

Na program widowiska złożą się pieśni, których dotąd nie wykonywano podczas organizowanych w Tuliszkowie imprez muzycznych. Uzupełnią go największe przeboje gatunku, jak choćby najsłynniejsza aria tenorowa "Wielka sława to żart! Książę błazna jest wart!" czy miłosny szlagier ”Ach jakże mi serduszko drży”.

Dla tuliszkowskiej publiczności Zaśpiewają: Agnieszka Wawrzyniak, Anna Bajerska-Witczak, Jarosław Patycki oraz Bartosz Kuczyk, który koncert także poprowadzi. Artystom towarzyszyć będą popisy pary baletowej. Zebrani
obejrzą w wykonaniu tancerzy: walca, tango, polkę i kankana.

materiał nadesłany / Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie

Tuliszków: Noworoczny Koncert Operetkowy już 7 stycznia

Podobne artykuły

Tuliszków: Wieczór starych melodii bawił i...

Tuliszków: Wieczór starych melodii bawił i...

14-08-2017
Noworoczny Koncert Operetkowy w Tuliszkowie

Noworoczny Koncert Operetkowy w Tuliszkowie

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama