Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Spotkanie Noworoczne PiS

Spotkanie Noworoczne PiS
 

Uroczyste Spotkanie Noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości odbyło się w sali bankietowej "Finezja" w Kaczkach Średnich. Gospodarz uroczystości, poseł Ryszard Bartosik, dziękował uczestnikom za liczne przybycie oraz nakreślił plany ugrupowania na rozpoczynający się rok 2018.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Prawa i Sprawiedliwości z całego powiatu tureckiego oraz zaproszeni goście, a wśród nich m.in.: ks. Paweł Zalewski – Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Kaczkach Średnich, Dariusz Jasak – Przewodniczący Rady Miejskiej w Turku, Dariusz Kałużny – Wicestarosta Powiatu Tureckiego, Dominik Szopa – Przewodniczący Zarządu PiS w Koninie.

reklama

Jak zaznaczył poseł Ryszard Bartosik, partia konsoliduje się, przybywa członków, rośnie znaczenie PiS w powiecie tureckim. Naszym najważniejszym celem w tym roku jest wygranie wyborów samorządowych – zaznaczył poseł. Ponadto poseł Bartosik przekazał informacje o uchwalonych przez Sejm w minionym roku ustawach, a także o aktualnie toczonych pracach w Parlamencie. Uzasadniając niedawne zmiany w rządzie prosił o zaufanie i poparcie. Argumentował, iż wynikają one z potrzeby przyspieszenia zmian w gospodarce oraz sytuacji międzynarodowej.

Ks. Paweł Zalewski w swoich życzeniach podziękował za zaproszenie i wyraził wdzięczność za dotychczasową działalność. Wyraził również troskę o przyszłość naszej Ojczyzny i powiatu.

Następnie uczestnicy spotkania wspólnie zaśpiewali kolędę oraz podzielili się opłatkiem, składając sobie wzajemnie noworoczne życzenia. Spotkanie to było również okazją do rozmów, wymiany poglądów i spostrzeżeń.

Sławomir Kosobudzki

Podobne artykuły

Nowy kardiomonitor trafił do szpitala. Zakup...

Nowy kardiomonitor trafił do szpitala. Zakup...

z wczoraj
Listy do redakcji: Prawdziwe oblicze PiSu

Listy do redakcji: Prawdziwe oblicze PiSu

21 maj.
Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

24 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama