poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

TUR TRANS GAPSA "Firmą Roku" w powiecie tureckim

TUR TRANS GAPSA
 

W piątkowy wieczór w Barbórce odbyło się kolejne już Spotkanie Noworoczne. W trakcie tejże gali poznaliśmy laureata kolejnej edycji konkursu „Firma Roku”, organizowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą. Trafiła ona do rąk Damiana Gapsy z firmy TUR TRANS GAPSA.

Celem konkursu jest nagrodzenie tych lokalnych przedsiębiorstw, które swymi osiągnięciami wyróżniają się na tle innych podmiotów, działających na terenie powiatu tureckiego. Kapituła Konkursowa decydując o uhonorowaniu poszczególnych firm bierze pod uwagę takie czynniki, jak np. wysoka jakość świadczonych usług, oferowanych produktów itp. Tym razem laureatem konkursu został TUR TRANS GAPSA spółka jawna Mirosław Gapsa i Damian Gapsa.

reklama

TUR TRANS GAPSA zajmuje się logistyką, ukierunkowaną na usługi dla klientów zajmujących się importem i eksportem na linii Polska – Półwysep Iberyjski. Początki działalności firmy to rok 1993, kiedy to została zakupiona pierwsza ciężarówka. Konsekwentnie realizowany plan rozwoju przekłada się m.in. na wzrost liczby posiadanych pojazdów. W 2009 roku w zarządzanie firmą włączył się syn właścicieli – Damian Gapsa. Dziś firma oferuje swoim klientom ponad 1000m2 powierzchni magazynowej. TUR TRANS GAPSA to obecnie 40 pojazdów wysokokubaturowych, 60 kierowców i 20 profesjonalnych pracowników obsługi. W ciągu 2 ostatnich lat w rozwój firmy zainwestowano ponad 5 000 000 zł. TUR TRANS GAPSA jest też zdobywcą licznych nagród, posiada też certyfikaty wiarygodności.

Szanowni państwo. W imieniu moich rodziców i swoim, a także wszystkich pracowników, dziękuję za to wyróżnienie. Ślicznie dziękuję. Gdyby komuś z państwa potrzebny był transport do Hiszpanii lub z Hiszpanii, to zapraszam serdecznie – mówił Damian Gapsa, odbierając nagrodę z rąk prezesa TIG – Marka Sawickiego.

AW

2
3
4
5

Podobne artykuły

Nowa odsłona TIG i nowe władze izby

Nowa odsłona TIG i nowe władze izby

03-09-2020
Wideo: Spotkanie Noworoczne Powiatu Tureckiego...

Wideo: Spotkanie Noworoczne Powiatu Tureckiego 2018

27-01-2018
Łukasz Szymański

Łukasz Szymański "Rolnikiem Roku". Z żoną-sołtysem...

26-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama