sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Budownictwo w "pigułce" dla młodzieży ZSR

Budownictwo w
 

Fundamenty, stropy, ściany, okna, drzwi, dachy, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne…. Branża budowlana to niezwykle prężnie rozwijająca się dziedzina naszej gospodarki, dlatego młodzież naszej szkoły wraz ze swoimi nauczycielami stara się uczestniczyć w najważniejszych spotkaniach producentów, architektów, inwestorów oraz dystrybutorów nowoczesnych technologii…

W tym celu na początku lutego (02.02.2018 r.) uczniowie klas technikum budownictwa odwiedzili Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2018 oraz targi maszyn budowlanych Intermasz 2018. Targi te są największą w Polsce imprezą branży budowlanej, gdyż przyciągają kilkaset firm z Polski i z zagranicy. Celem wyjazdu było zaprezentowanie młodzieży tego, co branża budowlana ma najlepszego, włączając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny budowlane. Nasi uczniowie mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, materiałami i maszynami, które obecnie oferowane są na rynku budowlanym, poznać tajniki wielu nowoczesnych technologii wykonania różnych robót budowlanych, prezentowanych podczas ciekawych pokazów oraz porozmawiać z fachowcami z branży. Wiedza ta w połączeniu z wiadomościami wyniesionymi z zajęć szkolnych z pewnością zostanie przez nich wykorzystana podczas zajęć praktycznych w szkole oraz w przyszłości na rynku pracy.

reklama

Opiekunami grupy byli Janusz Jasiakiewicz oraz Dariusz Statucki.
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

11 sierp.
ZSR w Republice Południowej Afryki - rozmowy o...

ZSR w Republice Południowej Afryki - rozmowy o...

24 lip.
Chodnik w Kaczkach Średnich gotowy!

Chodnik w Kaczkach Średnich gotowy!

17 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama