Mecz: Tulisia Tuliszków vs. MGKS Tur 1921 Turek | 23.09 17:00 | Stadion w Tuliszkowie

niedziela 23 września 2018

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go - foto: www.siepomaga.pl/jasjaniak2
foto: www.siepomaga.pl/jasjaniak2 

Mieszkańcy powiatu tureckiego niejednokrotnie pokazali już, że potrafią być szczodrzy i chętnie biorą udział w różnego rodzaju działaniach charytatywnych. Pomocy tych właśnie osób potrzebuje Jaś z Władysławowa, zmagający się z naczyniakiem limfatycznym.

Wsparcie dla Jasia można przekazać na stronie https://www.siepomaga.pl/jasjaniak2
Wspomniana zbiórka ma na celu pozyskanie środków na kolejny etap operacyjnego leczenia twarzy dziecka. Jest to walka z naczyniakiem limfatycznym, który utrudnia chłopcu mówienie, połykanie, uśmiechanie się itp. Opuchlizna sprawia też kłopoty z widzeniem. – U zdrowych ludzi płyn z tkanek dostaje się do układu krążenia za pomocą naczyń limfatycznych. U Jasia tak się nie dzieje. Płyn zbiera się w jednym miejscu, wewnątrz policzka, rozsadzając go od środka – wyjaśniają rodzice dziecka.

Jest szansa na to, że już 14 marca chłopiec zostanie poddany operacji w Niemczech, którą wykona światowy specjalista w zakresie dziecięcej plastyki chirurgicznej, dr Milton Warner. Działania te wymagają jednak zebrania środków pieniężnych. Warto więc kliknąć na powyższy link, przekazać swoje wsparcie i dać chłopcu szansę na odzyskanie zdrowia i normalne dzieciństwo.

AW
Źródło: siepomaga.pl/jasjaniak2

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

Podobne artykuły

Nie skacz do wody!!!

Nie skacz do wody!!!

6 czerw.
Kawęczyn: Grali dla Agnieszki w Charytatywnym...

Kawęczyn: Grali dla Agnieszki w Charytatywnym...

26 mrz.
Wideo: Śpiewali, tańczyli, licytowali. Wszytko,...

Wideo: Śpiewali, tańczyli, licytowali. Wszytko, by...

25 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama