PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go - foto: www.siepomaga.pl/jasjaniak2
foto: www.siepomaga.pl/jasjaniak2 

Mieszkańcy powiatu tureckiego niejednokrotnie pokazali już, że potrafią być szczodrzy i chętnie biorą udział w różnego rodzaju działaniach charytatywnych. Pomocy tych właśnie osób potrzebuje Jaś z Władysławowa, zmagający się z naczyniakiem limfatycznym.

Wsparcie dla Jasia można przekazać na stronie https://www.siepomaga.pl/jasjaniak2
Wspomniana zbiórka ma na celu pozyskanie środków na kolejny etap operacyjnego leczenia twarzy dziecka. Jest to walka z naczyniakiem limfatycznym, który utrudnia chłopcu mówienie, połykanie, uśmiechanie się itp. Opuchlizna sprawia też kłopoty z widzeniem. – U zdrowych ludzi płyn z tkanek dostaje się do układu krążenia za pomocą naczyń limfatycznych. U Jasia tak się nie dzieje. Płyn zbiera się w jednym miejscu, wewnątrz policzka, rozsadzając go od środka – wyjaśniają rodzice dziecka.

Jest szansa na to, że już 14 marca chłopiec zostanie poddany operacji w Niemczech, którą wykona światowy specjalista w zakresie dziecięcej plastyki chirurgicznej, dr Milton Warner. Działania te wymagają jednak zebrania środków pieniężnych. Warto więc kliknąć na powyższy link, przekazać swoje wsparcie i dać chłopcu szansę na odzyskanie zdrowia i normalne dzieciństwo.

AW
Źródło: siepomaga.pl/jasjaniak2

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

Podobne artykuły

Już dziś wesprzyj Łukasza w walce o sprawność!

Już dziś wesprzyj Łukasza w walce o sprawność!

10 wrz.
Zakończ wakacje na 5! Zostań potencjalnym Dawcą...

Zakończ wakacje na 5! Zostań potencjalnym Dawcą...

27 sierp.
Wideo: Stanąć na własnych nogach. Staszek liczy...

Wideo: Stanąć na własnych nogach. Staszek liczy na...

19 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama