sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go - foto: www.siepomaga.pl/jasjaniak2
foto: www.siepomaga.pl/jasjaniak2 

Mieszkańcy powiatu tureckiego niejednokrotnie pokazali już, że potrafią być szczodrzy i chętnie biorą udział w różnego rodzaju działaniach charytatywnych. Pomocy tych właśnie osób potrzebuje Jaś z Władysławowa, zmagający się z naczyniakiem limfatycznym.

Wsparcie dla Jasia można przekazać na stronie https://www.siepomaga.pl/jasjaniak2
Wspomniana zbiórka ma na celu pozyskanie środków na kolejny etap operacyjnego leczenia twarzy dziecka. Jest to walka z naczyniakiem limfatycznym, który utrudnia chłopcu mówienie, połykanie, uśmiechanie się itp. Opuchlizna sprawia też kłopoty z widzeniem. – U zdrowych ludzi płyn z tkanek dostaje się do układu krążenia za pomocą naczyń limfatycznych. U Jasia tak się nie dzieje. Płyn zbiera się w jednym miejscu, wewnątrz policzka, rozsadzając go od środka – wyjaśniają rodzice dziecka.

Jest szansa na to, że już 14 marca chłopiec zostanie poddany operacji w Niemczech, którą wykona światowy specjalista w zakresie dziecięcej plastyki chirurgicznej, dr Milton Warner. Działania te wymagają jednak zebrania środków pieniężnych. Warto więc kliknąć na powyższy link, przekazać swoje wsparcie i dać chłopcu szansę na odzyskanie zdrowia i normalne dzieciństwo.

AW
Źródło: siepomaga.pl/jasjaniak2

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

Podobne artykuły

Magia Świąt w Turku już od piątku!

Magia Świąt w Turku już od piątku!

12-12-2019
Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Turku za nami

Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Turku za nami

09-12-2019
Koncert mikołajkowy w I LO z radością pomagania...

Koncert mikołajkowy w I LO z radością pomagania w tle

08-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama