środa 24 kwietnia 2019

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

Kaczki Śr: Trwa budowa nowego budynku warsztatowo-dydaktycznego w ZSR CKP

Kaczki Śr: Trwa budowa nowego budynku warsztatowo-dydaktycznego w ZSR CKP
 

Rok szkolny 2018/2019 będzie dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich wyjątkowy, a to za sprawą nowego budynku warsztatowo – dydaktycznego, w którym będą się uczyli przyszli fachowcy  w dziedzinach: nowoczesnego rolnictwa, pojazdów samochodowych, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, budownictwa, transportu i logistyki.

Aktualnie w Kaczkach  trwają prace budowlane. Koszt przebudowy warsztatów pokryje Powiat Turecki. Wartość inwestycji wynosi 1.619434,28 zł.

reklama

Powiat złożył też wniosek o dofinansowanie zadania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Cieszymy się, że wniosek został pozytywnie oceniony pod względem formalnym w ramach naboru na przedsięwzięcia inwestycyjne na rok 2018r., mamy więc spore szansę na zdobycie dotacji.

Aktualnie w Kaczkach trwają roboty budowalne. Na zdjęciach możemy zaobserwować  już pierwsze efekty prac. Pod koniec czerwca warsztaty zostaną oddane do użytku. Uczniowie w ZSR w Kaczkach Średnich w nowym roku szkolnym będą uczyć się w murach placówki, w której powstaną najnowocześniejsze pracownie mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, diagnostyki pojazdów samochodowych z linią diagnostyczną.

Ponadto zostanie też utworzona pracownia technik wytwarzania z innowacyjnym wyposażeniem, z kolei uzupełnieniem pracowni budownictwa będzie koparko - ładowarka.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Nowoczesna pracownia w Kaczkach Średnich

Nowoczesna pracownia w Kaczkach Średnich

11 kw.
Wideo: Rekordowy wieczór nauki w ZSR w Kaczkach...

Wideo: Rekordowy wieczór nauki w ZSR w Kaczkach...

27 mrz.
Eko Sesja w Kaczkach Średnich. Wzięły w niej...

Eko Sesja w Kaczkach Średnich. Wzięły w niej udział...

25 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama