czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Badanie predyspozycji językowych w powiecie tureckim

Badanie predyspozycji językowych w powiecie tureckim
 

Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Turku informuje, że z uwagi na realizację „Pilotażowego programu wspierania nauczania języka niemieckiego przez samorząd Powiatu Tureckiego w klasach I-III szkół podstawowych na lata 2017-2020” oraz projektu „INTJO - Innowacje, Nowoczesne Technologie, Języki Obce”, których inicjatorem jest Powiat Turecki, specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku przeprowadzają diagnozy psychologiczno-pedagogiczne pod kątem umiejętności językowych. Badanie obejmuje dzieci 6-letnie i potrwa od marca do czerwca br., pracownicy pedagogiczni poradni będą odwiedzać placówki z terenu powiatu tureckiego i sprawdzać predyspozycje dzieci do nauki języków obcych.

Rodzice z gmin, które nie uczestniczą w projektach mogą zgłosić się do Poradni i złożyć stosowny wniosek, aby przystąpić do badania i uzyskać informacje o kompetencjach językowych dzieci.

W razie pytań należy kontaktować się z Dyrektorem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Turku - 63 289 37 39, Sekretariat - 63 278 50 73, adres email: poradnia-turek@wp.pl.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Język angielski dla dzieci - odkryj angażujące...

Język angielski dla dzieci - odkryj angażujące...

28 sierp.
Wideo: LEADER SCHOOL - nauka języka obcego w...

Wideo: LEADER SCHOOL - nauka języka obcego w oparciu...

19 sierp.
Barbara Piąstka-Dopieralska nowym dyrektorem...

Barbara Piąstka-Dopieralska nowym dyrektorem Poradni...

30 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama