poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Badanie predyspozycji językowych w powiecie tureckim

Badanie predyspozycji językowych w powiecie tureckim
 

Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Turku informuje, że z uwagi na realizację „Pilotażowego programu wspierania nauczania języka niemieckiego przez samorząd Powiatu Tureckiego w klasach I-III szkół podstawowych na lata 2017-2020” oraz projektu „INTJO - Innowacje, Nowoczesne Technologie, Języki Obce”, których inicjatorem jest Powiat Turecki, specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku przeprowadzają diagnozy psychologiczno-pedagogiczne pod kątem umiejętności językowych. Badanie obejmuje dzieci 6-letnie i potrwa od marca do czerwca br., pracownicy pedagogiczni poradni będą odwiedzać placówki z terenu powiatu tureckiego i sprawdzać predyspozycje dzieci do nauki języków obcych.

Rodzice z gmin, które nie uczestniczą w projektach mogą zgłosić się do Poradni i złożyć stosowny wniosek, aby przystąpić do badania i uzyskać informacje o kompetencjach językowych dzieci.

W razie pytań należy kontaktować się z Dyrektorem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Turku - 63 289 37 39, Sekretariat - 63 278 50 73, adres email: poradnia-turek@wp.pl.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Reprezentanci Wielkopolski na Polsko-Niemieckim...

Reprezentanci Wielkopolski na Polsko-Niemieckim...

5 lip.
III Międzyszkolny Konkurs

III Międzyszkolny Konkurs "Masterchef po niemiecku"

30 maj.
Wideo:

Wideo: "Wiosna z Niemieckim" zawitała do Grzymiszewa

30 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama