wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Już dziś: Zatańcz podczas FishMob w Turku

Już dziś: Zatańcz podczas FishMob w Turku - foto: M. Sidorowicz
foto: M. Sidorowicz 

Już niebawem mieszkańcy naszego powiatu będą mogli zatańczyć FishMob. Tym razem wydarzenie odbędzie się w w Turku. Wspólny, radosny taniec dla św. Jana Pawła II organizuje wodzirej Marek Górski.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielne południe 27 maja w Turku (12:00 przed kościołem św. Barbary). W Turku wraz Markiem Górskim w wydarzeniu weźmie udział młodzież z Centrum Wolontariatu. Tańczone będą bardzo dobrze znane wszystkim tańce lednickie, ale nie tylko.

reklama

FishMob, pokazujący, że chwałę Pana można sławić także radosnym śpiewem i tańcem, odbywają się w rozmaitych zakątkach Polski. Wydarzenie to poprzedza tegoroczny zjazd w Lednicy.

Zobacz jak wyglądał ubiegłoroczny FishMob w Dobrej.

Podobne artykuły

FishMob w Turku zatańczony!

FishMob w Turku zatańczony!

27 maj.
Wideo: Tańczyli dla Jana Pawła II. FishMob 2018...

Wideo: Tańczyli dla Jana Pawła II. FishMob 2018 w...

20 maj.
Idź i kochaj...  - Lednica niezłomnych

Idź i kochaj... - Lednica niezłomnych

05-09-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama