wtorek 21 maja 2019

Jana, Moniki, Wiktora

reklama

Co będzie się działo w ten weekend na terenie naszego powiatu?

Co będzie się działo w ten weekend na terenie naszego powiatu?
 

Od majówki minął tydzień, nie oznacza to jednak braku atrakcji. W ten weekend na terenie naszego powiatu będzie działo się naprawdę dużo.

10 maja, 18:00
Jutro w piątek w turkowskim muzeum odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej Karola Budzińskiego. Tytuł tej wystawy to „Amerykańskie klimaty”. Będziemy mogli ujrzeć na niej fotografie wykonane przez poznańskiego artystę, które wykonał podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Wystawę będzie można oglądać do 9 czerwca.

Najaktywniejszym dniem w bieżący weekend będzie niedziela.

12 maja, 9:00
Pierwszym wydarzeniem będzie V Integracyjny Rajd Przyrodniczo-Turystyczny. Podczas rajdu uczestnicy do wyboru będą mieli 3 różne trasy. Rajd będzie kończył się w Kaczkach Średnich co uczyni, że te dwa wydarzenia będą ze sobą połączone. W Zespole Szkół Rolniczych odbędzie się Majówka Powiatu Tureckiego. Organizatorzy zapewnili takie atrakcje jak: III Kulinaria Powiatu Tureckiego podczas których odbędzie się konkurs kulinarny oraz pokaz umiejętności kulinarnych gości specjalnych. Ponadto odbędzie się tam wystawa rolniczo-ogrodnicza.

12 maja, 11:30
Fishmob – czyli taniec dla Jana Pawła II. Ogólnopolska akcja, która polega na grupowym, radosnym tańcu. O godzinie 11:30 po mszy w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa właśnie przed tym kościołem odbędzie się to niezwykłe wydarzenie.

12 maja, 14:30
Niedziela to również czas sportowych emocji. Na stadionie 1000-lecia o godzinie 14:30 swój mecz ligowy rozegrają dziewczęta z drużyny Ladies Footbal Academy Turek. Warto przyjść i kibicować naszym piłkarkom, to na pewno doda im skrzydeł na boisku.

reklama

Podobne artykuły

Piłkarki z Turku kontynuują dominację w lidze....

Piłkarki z Turku kontynuują dominację w lidze....

14 maj.
Kulinarnie i kwietnie na Majówce Powiatu...

Kulinarnie i kwietnie na Majówce Powiatu Tureckiego...

14 maj.
Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana...

Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana Pawła...

13 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama