niedziela 15 grudnia 2019

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Nagrodzili OSP Malanów Florianami 2018

Nagrodzili OSP Malanów Florianami 2018
 

W dniu 11.05.2018 r. delegacja naszej jednostki, OSP Malanów, udała się na podsumowanie II Ogólnopolskiego Konkursu Floriany. Zostaliśmy laureatami XII Specjalnej kategorii "Ratujmy i Uczymy Ratować".

Spośród 600 jednostek OSP z całej Polski laureatami zostało 13 jednostek. OSP Malanów została laureatem jako jedyna jednostka w powiecie oraz jedna z czterech w województwie.

Podczas 30 godzin lekcyjnych nasi druhowie przeszkolili 366 dzieci z klas I-III. Strażacy z ogromną przyjemnością uczęszczali na zajęcia do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie. Dzieci wykazały przeogromną chęć przyswajania nauki. Uczyły się z uśmiechem na twarzy, a pozyskaną wiedzę przekazywały starszemu rodzeństwu, a także rodzicom, co cieszy nas ogromnie.

materiał nadesłany / "OSP Malanów" na Facebook.com

Podobne artykuły

Centrum Wolontariatu w Turku z wyjątkowym...

Centrum Wolontariatu w Turku z wyjątkowym wyróżnieniem

z wczoraj
Nagrody dla ZSR w Kaczkach Średnich oraz...

Nagrody dla ZSR w Kaczkach Średnich oraz...

7 list.
Słyszałeś? Reaguj, pamiętaj! - akcja...

Słyszałeś? Reaguj, pamiętaj! - akcja profilaktyczna...

30 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama