piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Nagrodzili OSP Malanów Florianami 2018

Nagrodzili OSP Malanów Florianami 2018
 

W dniu 11.05.2018 r. delegacja naszej jednostki, OSP Malanów, udała się na podsumowanie II Ogólnopolskiego Konkursu Floriany. Zostaliśmy laureatami XII Specjalnej kategorii "Ratujmy i Uczymy Ratować".

Spośród 600 jednostek OSP z całej Polski laureatami zostało 13 jednostek. OSP Malanów została laureatem jako jedyna jednostka w powiecie oraz jedna z czterech w województwie.

Podczas 30 godzin lekcyjnych nasi druhowie przeszkolili 366 dzieci z klas I-III. Strażacy z ogromną przyjemnością uczęszczali na zajęcia do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie. Dzieci wykazały przeogromną chęć przyswajania nauki. Uczyły się z uśmiechem na twarzy, a pozyskaną wiedzę przekazywały starszemu rodzeństwu, a także rodzicom, co cieszy nas ogromnie.

materiał nadesłany / "OSP Malanów" na Facebook.com

Podobne artykuły

Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

17 sierp.
Groźny wypadek w Malanowie. Motocyklista w...

Groźny wypadek w Malanowie. Motocyklista w szpitalu

13 sierp.
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama