niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wybory 2018: Gerard Krzeszewski wraca do polityki. Chce znów być wójtem w Malanowie

Wybory 2018: Gerard Krzeszewski wraca do polityki. Chce znów być wójtem w Malanowie
 

Poznaliśmy kolejnego kandydata na wójta z ramienia Towarzystwa Samorządowego. Do Jana Nowaka z gminy Kawęczyn i Karola Mikołajczyka z gminy Turek dołączył Gerard Krzeszewski, który walczył będzie o głosy wyborców w gminie Malanów. To on zmierzy się z Ireneuszem Augustyniakiem, Sławomirem Prentczyńskim, a może z kimś jeszcze.

Informację w tejże sprawie przedstawił prezes Zarządu Powiatowego Towarzystwa Samorządowego w Turku. Jak wskazuje Ireneusz Kolenda, Zarząd na posiedzeniu w dniu 23 sierpnia zatwierdził kandydaturę Gerarda Krzeszewskiego na stanowisko wójta gminy Malanów. Wybory (I tura) odbędą się oczywiście w niedzielę 21 października.

reklama

Gwoli przypomnienia - Gerard Krzeszewski zaczął pełnić rolę wójta gminy Malanów w 2002 roku, w wieku zaledwie 28 lat. Dość niespodziewanie, po trzech kadencjach, postanowił powiedzieć sobie dość i nie wziął udziału w wyborach w 2014 roku. Jego miejsce zajął Sławomir Prentczyński, były dyrektor Gimnazjum w Malanowie.

Więcej o ówczesnej decyzji byłego wójta w archiwalnym materiałach „Krzeszewski nie będzie walczył o czwartą kadencję wójtowania” oraz "Żółte koperty i 20 opuszczonych sesji czyli koniec kadencji w Malanowie" z 2014 roku.

AW

Wybory 2018: Gerard Krzeszewski wraca do polityki. Chce znów być wójtem w Malanowie

Podobne artykuły

"Znajdź mnie jeśli potrafisz" czyli profilaktyka...

24 wrz.
Podpisano umowę na budowę ulicy Stawiszyńskiej...

Podpisano umowę na budowę ulicy Stawiszyńskiej w...

23 wrz.
KGW Targówka na Festiwalu Kół Gospodyń...

KGW Targówka na Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama