czwartek 21 luty 2019

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Wideo: Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym w Turku

Wideo: Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym w Turku
 

Na zwołanej dziś, 20 września, konferencji prasowej, Starosta Turecki Mariusz Seńko wraz z Dyrektorem SP ZOZ w Turku, Grzegorzem Gibaszkiem, oraz Dyrektorem Wydziału Zarządzania Kryzysowego w osobie Dariusza Stasiaka, poruszyli aktualne tematy związane z funkcjonowaniem szpitala.

Starosta poinformował o rozpoczęciu wdrażania programu elektronicznej dokumentacji medycznej. Dyrektor Gibaszek poruszył sprawę podwyżek dla personelu szpitala zaproponowaną przez Ministerstwo Zdrowia w której pojawiają się znaki zapytania związane ze źródłem jej finansowania. Natomiast Dariusz Stasiak odniósł się do podejmowanych w naszym powiecie procedur i szkoleń związanych z niepokojącymi danymi o występowaniu afrykańskiego pomoru świń (ASF) na wschodnich obszarach kraju. Zapraszamy na relację wideo z konferencji.

reklama

Podobne artykuły

Wideo:

Wideo: "W krytycznym momencie dla regionu Poseł...

15 lt.
Poseł Nowak ujawnia jak głosowano w sejmie....

Poseł Nowak ujawnia jak głosowano w sejmie. Turek...

1 lt.
Nowa radna powiatowa i nowy p.o. dyrektora...

Nowa radna powiatowa i nowy p.o. dyrektora szpitala...

31 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama