niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Władysławów: Zając rezygnuje ze startu na urząd wójta

Władysławów: Zając rezygnuje ze startu na urząd wójta - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

Podczas wczorajszej konferencji Prawa i Sprawiedliwości w Turku potwierdzono, że wójt Krzysztof Zając nie będzie po raz kolejny ubiegał się o stanowisko Wójta Gminy Władysławów. Kontrkandydatką Daniela Kusza (PSL) będzie dotychczasowa skarbnik gminy, Elżbieta Klanowska (PiS).

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny przedstawiano kandydatów tej partii na burmistrzów, wójtów oraz radnych. Wśród prezentowanych włodarzy zabrakło Krzysztofa Zająca, dotychczasowego włodarza gminy Władysławów. Podczas prezentacji poinformowano, że o fotel wójta gminy powalczy 48-letnia Elżbieta Klanowska z Chylina.

reklama

Poza zaskakującą informacją oraz prezentacją kandydatki, podczas spotkania nie padła informacja o tym, dlaczego Krzysztof Zając rezygnuje z ubiegania się o reelekcję oraz dlaczego dzieje się to w takiej tajemniczej atmosferze.

Informacja o rezygnacji wójta Zająca została podana dzień po terminie zgłaszania gminnym komisjom wyborczym kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

M. Derucki

Podobne artykuły

Sołeckie wybory w gminie Malanów

Sołeckie wybory w gminie Malanów

16 maj.
Pierwsza w powiecie Ławeczka Niepodległości

Pierwsza w powiecie Ławeczka Niepodległości

17 st.
Władysławów: Pożegnali wójta Zająca. Radni też...

Władysławów: Pożegnali wójta Zająca. Radni też...

06-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama