środa 21 sierpnia 2019

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Uroczystość z okazji Dnia Patrona I Dnia Papieskiego

Uroczystość z okazji Dnia Patrona I Dnia Papieskiego
 

16 października 2018 roku, w czterdziestą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża, społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich, jak co roku uroczyście obchodziła Dzień Patrona i Dzień Papieski. 

Akademia  rozpoczęła się przemową proboszcza parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Kaczkach Średnich, księdza Pawła Zalewskiego, który podkreślił, jak wielki wpływ na życie mieszkańców Polski, mieszkańców całego świata ma pontyfikat tego wielkiego Polaka.   

reklama

Podczas apelu uczniowie szkoły ukazali życie Jana Pawła II, jego drogę drogę do stolicy Piotrowej, drogę do wieczności. Uroczystość została uwieńczona wspólnym śpiewem pieśni „Nie bój się, wypłyń na głębie", której myśl przewodnia była drogowskazem dla papieża Polaka, a teraz prowadzi uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich.

materiał nadesłany

Uroczystość z okazji Dnia Patrona I Dnia Papieskiego

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama