PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

WOŚP: W Tuliszkowie i Grzymiszewie zebrali ponad 19 tyś zł

WOŚP: W Tuliszkowie i Grzymiszewie zebrali ponad 19 tyś zł - foto: tuliszkow.pl
foto: tuliszkow.pl 

W tym roku podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tuliszkowie uzbierano 19.486,98 zł.  Pieniądze do puszek w całej gminie zbierali wolontariusze ze szkół –  w Tuliszkowie i w Grzymiszewie. Całość akcji zwieńczył finał zorganizowany w hali widowiskowo- sportowej, podczs którego zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie i dzieci ze Studia Piosenki działającego przy Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie.

W tegorocznej aukcji charytatywnej można było wylicytować tradycyjnie gadżety Fundacji WOŚP: t-shirty, kalendarze, torby, uchwyty na tablicę rejestracyjną, breloki itd. Pod młotek poszły także koszulki z autografami członków zespołów Sound'n'Grace oraz Defis, goszczących na ubiegłorocznych Dniach Tuliszkowa; t-shirt z dedykacją mistrza olimpijskiego Pawła Nastuli; koszulka okolicznościowa na 100 lat niepodległości z finału Pucharu Polski w piłce nożnej na szczeblu KOZPN Górnik Konin-Sokół Kleczew (z podpisami piłkarzy Górnika Konin), a także bilety na koncert Blue Cafe, pyszny tort, prace szydełkowe, przejażdżka Fiatem 125 i garbusem Volkswagena czy czasopisma z 1902 r., w których znalazły się tuliszkowskie akcenty.

reklama

źródło: tuliszkow.pl

Podobne artykuły

Potrzebna jest pomoc dla czteroosobowej rodziny...

Potrzebna jest pomoc dla czteroosobowej rodziny z...

4 lip.
Koparka blokowała drogę krajową nr 72 pod...

Koparka blokowała drogę krajową nr 72 pod Grzymiszewem

5 lt.
Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za...

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za tegoroczny...

21 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama