czwartek 18 kwietnia 2019

Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

reklama

Dzieci i młodzież z Wyszyny z wizytą w sejmie

Dzieci i młodzież z Wyszyny z wizytą w sejmie
 

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie tj. Maciej Białas i Bartłomiej Wiśniewski, wspólnie z Posłem Ryszardem Bartosikiem zorganizowali dla mieszkańców Wyszyny i okolic wyjazd do Sejmu. Całe wydarze miało miejsce 16 stycznia( środa).

Blisko 50 osobowa grupa wyjechała do Warszawy aby odwiedzić najważniejsze miejsca w stolicy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy o godzinie 10.00 a pierwszym miejscem był Pałac Prezydencki. Kolejnym miejscem był sejm. Równo o godzinie 11.40 mogliśmy śledzić obrady sejmu. Na godzinę 12.40 udaliśmy się na obiad do sali sejmowej. Gdzie można było się spotkać i porozmawiać z politykami wszystkich opcji. Po skończonym obiedzie odwiedziliśmy jeszcze Łazienki Królewskie i stadion narodowy.

reklama

Organizatorzy i uczestnicy składają serdeczne podziękowania posłowi Ryszardowi Bartosikowi za pomoc w organizacji tak wspaniałego wyjazdu.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Powiatowy konkurs. 2000 zł dla najlepszej babki...

Powiatowy konkurs. 2000 zł dla najlepszej babki...

z wczoraj
Wideo: Konferencja posła Ryszarda Bartosika...

Wideo: Konferencja posła Ryszarda Bartosika związana...

23 mrz.
Poseł Ryszard Bartosik kandydatem do...

Poseł Ryszard Bartosik kandydatem do Europarlamentu

13 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama