sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Dzieci i młodzież z Wyszyny z wizytą w sejmie

Dzieci i młodzież z Wyszyny z wizytą w sejmie
 

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie tj. Maciej Białas i Bartłomiej Wiśniewski, wspólnie z Posłem Ryszardem Bartosikiem zorganizowali dla mieszkańców Wyszyny i okolic wyjazd do Sejmu. Całe wydarze miało miejsce 16 stycznia( środa).

Blisko 50 osobowa grupa wyjechała do Warszawy aby odwiedzić najważniejsze miejsca w stolicy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy o godzinie 10.00 a pierwszym miejscem był Pałac Prezydencki. Kolejnym miejscem był sejm. Równo o godzinie 11.40 mogliśmy śledzić obrady sejmu. Na godzinę 12.40 udaliśmy się na obiad do sali sejmowej. Gdzie można było się spotkać i porozmawiać z politykami wszystkich opcji. Po skończonym obiedzie odwiedziliśmy jeszcze Łazienki Królewskie i stadion narodowy.

reklama

Organizatorzy i uczestnicy składają serdeczne podziękowania posłowi Ryszardowi Bartosikowi za pomoc w organizacji tak wspaniałego wyjazdu.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Powołali komitet poparcia dla Andrzeja Dudy

Powołali komitet poparcia dla Andrzeja Dudy

24 czerw.
Zmiany w budżecie i życzenia dla Druhów z...

Zmiany w budżecie i życzenia dla Druhów z Wyszyny...

16 czerw.
Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

9 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama