czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Brathanki i ich Czerwone korale. Sobota na Dniach Malanowa już za nami

Brathanki i ich Czerwone korale. Sobota na Dniach Malanowa już za nami
 

Wczoraj tj. 25 maja wystartowała XVI edycja Dni Malanowa. Organizatorzy zapewnili przeróżne atrakcje, takie jak występy lokalnych artystów, konkurencje sportowe dla publiczności. Bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszył się koncert zespołu Brathanki.

XVI dni Malanowa o godzinie 17:00 otworzył wójt gminy – Ireneusz Augustyniak. Po krótkiej przemowie oraz życzeniu gościom miłej zabawy przyszedł czas na część artystyczną. Wczoraj na scenie najczęściej pojawiali się młodzi artyści. Dzieci z lokalnych szkół i przedszkoli zaprezentowały wyjątkowe występy przygotowane specjalnie na tę okazję. Następnie swoje umiejętności wokalne zaprezentował Jakub Świderski. Tuż po Jakubie dla publiczności zaśpiewała Kinga Augustyniak.

reklama

Jak co roku na imprezie odbyło się podsumowanie rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Zawodnicy drużyny Sparta Grąbków odebrali puchar oraz nagrody rzeczowe za zdobycie pierwszego miejsca w lidze. Nie zabrakło również konkursów sportowych dla publiczności.

O godzinie 21:00 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - zespół Brathanki. Folkowe brzmienia porwały ludzi do zabawy. Zebrani mieli okazję usłyszeć na żywo wykonanie takich hitów jak Czerwone korale. Na koniec pierwszego dnia imprezy zorganizowana została dyskoteka.

Podobnie jak w poprzednich latach dla najmłodszych zapewniono atrakcje w postaci wesołego miasteczka.
To nie koniec muzycznych atrakcji związanych z tegoroczną edycją Dni Malanowa. Już dzisiaj o godzinie 21:00 Miłość w Zakopanem wykona Sławomir.

Podobne artykuły

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w...

Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w Szkole...

11-12-2019
Jak to było w średniowieczu czyli Festyn...

Jak to było w średniowieczu czyli Festyn "Poznaj...

10-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama