poniedziałek 14 czerwca 2021

Bazylego, Elizy, Justyny

23°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach do PE

Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach do PE
 

W niezwykle radosnej atmosferze przebiegała zwołana w dniu dzisiejszym tj. 29 maja br. konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości. W biurze partii przy ul. Mickiewicza, zarząd powiatowych struktur PIS na czele z posłem Ryszardem Bartosikiem dokonał podsumowania wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Podczas spotkania z dziennikarzami lokalny lider PIS poseł Ryszard Bartosik w imieniu swoim jak i zgromadzonych członków ugrupowania, podziękował wyborcom za wszystkie głosy oddane na PIS. Jak zaznaczył, wspaniały wynik jaki osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość to wielka nobilitacja i kredyt zaufania od mieszkańców całego powiatu. Do słów Posła dołączył się także starosta Dariusz Kałużny, który zapewnił że mandat zaufania jaki otrzymało w wyborach jego ugrupowanie potwierdza, że są partią wiarygodną i nadal będą pracować na rzecz polepszenia warunków życia mieszkańców i rozwoju regionu.

reklama

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Więcej pytań o stan...

Listy do redakcji: Więcej pytań o stan szpitala, niż...

z wczoraj
Wideo: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w...

Wideo: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Miranda...

8 czerw.
Radni

Radni "PIS i Niezrzeszeni" chcą sesji w sprawie...

5 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama