Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Wspieramy rodzicielstwo zastępcze - akcja hashtag

Wspieramy rodzicielstwo zastępcze - akcja hashtag
 

Rodzice zastępczy wykonują pewnego rodzaju pracę. Aby dobrze ją wykonywać, należy mieć w sobie, przede wszystkim, pasję i chęć pomagania innym. Należy mieć również otwarte serce.  Rodziny zastępcze często żyją w cieniu, nie chcą się ujawnić. Jak same mówią, to nie jest łatwa praca, ponieważ bywają lepsze i gorsze dni. Jednak nie należy się poddawać i nie bać się mówić głośno o rodzinach zastępczych.

Oferta promocyjna Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z każdym rokiem jest rozszerzana.  Robione jest wszystko, aby dotrzeć do jak największej liczby osób z informacją, że każdy możne zostać rodziną zastępczą. Początkowo, korzystano głównie z ulotek i plakatów. W trakcie tygodnia rodzicielstwa, pracownice PCPR w Turku oraz chętne dzieci z rodzin zastępczych chodziły po mieście i rozdawały ludziom ulotki i balony. Od pewnego czasu jest uruchomiona strona  na Facebooku, na której pojawiają się aktualne informacje.

reklama

Każdy, kto posiada konto na tym portalu internetowym, może przyłączyć się do wyzwania. Pokażmy, że internet ma moc. Jest to bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu, bądź stronie, zdjęcie z hashtagiem  #RODZINAZASTĘPCZA. Następnie wybieramy aktywność WSPIERAM i dodajemy informację, że wspomagamy POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE. W opisie zdjęcia piszemy WSPIERAM #powiatowecentrumpomocyrodziniewturku. Zapraszamy do udziału w akcji.

Podobne artykuły

Nowoczesne rodzicielstwo zastępcze - rozmowa z...

Nowoczesne rodzicielstwo zastępcze - rozmowa z Edytą...

10-07-2019
Wideo: Powstaje kolejny Rodzinny Dom Dziecka na...

Wideo: Powstaje kolejny Rodzinny Dom Dziecka na...

26-06-2019

"Ja też chcę mieć rodzinę..." - akcja PCPR i...

07-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama