czwartek 22 sierpnia 2019

Cezarego, Marii, Zygfryda

reklama

"Cuda, wianki..." u władysławowskiej Koniczynki

 

Projekt „Cuda, wianki…” to pod wieloma względami ciąg dalszy przygody władysławowskich dzieci z folklorem. Stowarzyszenie „Koniczynka” chcąc promować wszelkiego rodzaju sztukę pośród dzieci, a jednocześnie łączyć ją ze współczesnymi trendami naukowymi, pozyskało fundusze na realizację przedsięwzięcia z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Sukcesem okazał się bowiem poprzedni projekt „Na ludową nutkę…” realizowany przez „Koniczynkę” w ubiegłym roku.

Od końca czerwca w pomieszczeniach partnera projektu - Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie odbywają się zajęcia i warsztaty z zakresu robotyki. Kolejne zajęcia włączane są od lipca, a są to zajęcia muzyczne, plastyczne i rzeźby. W zajęciach łącznie udział bierze 30 dzieci z Gminy Władysławów w wieku 7 -12 lat. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, dlatego też rekrutacja przebiegała niezwykle szybko.

reklama

Ostatnim etapem projektu będzie wyjazd do Łodzi na warsztaty w Muzeum Archeologicznym i koncert dedykowany seniorom – mieszkańcom Gminy Władysławów.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli...

Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli jak...

12 sierp.
Gminy: Brudzew, Dobra i Przykona z...

Gminy: Brudzew, Dobra i Przykona z dofinansowaniem w...

22 lip.
Gorąca woda odkryta pod Turkiem! Trwają badania...

Gorąca woda odkryta pod Turkiem! Trwają badania...

18 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama