Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

"Cuda, wianki..." u władysławowskiej Koniczynki

 

Projekt „Cuda, wianki…” to pod wieloma względami ciąg dalszy przygody władysławowskich dzieci z folklorem. Stowarzyszenie „Koniczynka” chcąc promować wszelkiego rodzaju sztukę pośród dzieci, a jednocześnie łączyć ją ze współczesnymi trendami naukowymi, pozyskało fundusze na realizację przedsięwzięcia z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Sukcesem okazał się bowiem poprzedni projekt „Na ludową nutkę…” realizowany przez „Koniczynkę” w ubiegłym roku.

Od końca czerwca w pomieszczeniach partnera projektu - Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie odbywają się zajęcia i warsztaty z zakresu robotyki. Kolejne zajęcia włączane są od lipca, a są to zajęcia muzyczne, plastyczne i rzeźby. W zajęciach łącznie udział bierze 30 dzieci z Gminy Władysławów w wieku 7 -12 lat. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, dlatego też rekrutacja przebiegała niezwykle szybko.

reklama

Ostatnim etapem projektu będzie wyjazd do Łodzi na warsztaty w Muzeum Archeologicznym i koncert dedykowany seniorom – mieszkańcom Gminy Władysławów.

Materiał nadesłany

2
3
4
5
6
7

Podobne artykuły

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

25 wrz.
Nie ma drugiej takiej osoby w gminie...

Nie ma drugiej takiej osoby w gminie Władysławów....

23 wrz.
 Niezwykły koncert

Niezwykły koncert "Z Konopnicką w tle". Już w...

19 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama