poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Młodzieżowa Rada Gminy Malanów wraca do pracy po wakacjach

Młodzieżowa Rada Gminy Malanów wraca do pracy po wakacjach - źródło: Młodzieżowa Rada Gminy Malanów
źródło: Młodzieżowa Rada Gminy Malanów 

Dziś - 9 września w Urzędzie Gminy Malanów odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie przedstawicieli Młodzieżowej Rady Gminy Malanów. Przed nimi intensywny rok!

Młodzieżowa Rada Gminy to inicjatywa, która powstała w ubiegłym roku. Obecnie trwa jej pierwsza kadencja - funkcję Przewodniczącej MRG pełni Julita Borowska, zaś Wiceprzewodniczącymi są: Julia Maciejewska i Monika Przybylak. Młodzi działacze aktywnie biorą udział w różnych przedsięwzięciach w gminie, angażując się w obszarze kulturalnym i charytatywnym.

reklama

Na dzisiejszym spotkaniu członkowie rady dzielili się pomysłami na najbliższe miesiące, a ich oficjalne plany przedstawione zostaną na sesji, która odbędzie się pod koniec września. Jak na razie wiemy, że Młodzieżowa Rada Gminy Malanów w najbliższym czasie skupi się na działaniach wolontariackich i proekologicznych.

Jeśli chcecie być na bieżąco z działalnością młodych radnych z gminy Malanów, zachęcamy do odwiedzenia ich strony na Facebooku: https://www.facebook.com/Młodzieżowa-Rada-Gminy-Malanów-319577282107875/

Podobne artykuły

Malanów: Radni Młodzieżowej Rady Gminy złożyli...

Malanów: Radni Młodzieżowej Rady Gminy złożyli...

23-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama