środa 16 czerwca 2021

Aliny, Anety, Benona

18°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Uczniowie ZS-P w Dobrej sprzątali świat

Uczniowie ZS-P w Dobrej sprzątali świat
 

W dniu 20 września 2019 r. uczniowie ZS-P w Dobrej  wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w sprzątaniu bliższej i dalszej okolicy szkoły, przyłączając się w ten sposób do ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata".

Wszystkie klasy otrzymały rękawiczki oraz worki na śmieci i sprzątały tereny zgodnie z harmonogramem opracowanym przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie chętnie zaangażowali się w tegoroczną akcję, a tym samym promocję zachowań przyjaznych przyrodzie.

reklama

Przypominamy, już w ten weekend Międzynarodowe Sprzątanie Świata. Międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uczniowie z Natalii na II rajdzie...

Uczniowie z Natalii na II rajdzie pieszym śladami...

30-09-2019
Akcja #sprzątaMY w powiecie tureckim

Akcja #sprzątaMY w powiecie tureckim

24-09-2019
Przedszkolaki z

Przedszkolaki z "Ósemki" w dniu swojego święta...

23-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama