czwartek 28 stycznia 2021

Agnieszki, Kariny, Lesława

reklama

Święto Pieczonego Ziemniaka u przedszkolaków z Brudzewa

Święto Pieczonego Ziemniaka u przedszkolaków z Brudzewa
 

20 września w Gminnym Przedszkolu w Brudzewie odbył się piknik rodzinny na pożegnanie lata - Święto Pieczonego Ziemniaka oraz podsumowanie projektu ,,Działajmy razem i uczmy się razem - czyli integracja międzypokoleniowa poprzez ruch, zabawę i edukację".

Zadania projektowe obejmowały cykliczne zajęcia z robotyki oraz zakup i montaż  trampolin na przedszkolnym placu zabaw. W tym roku impreza przebiegała pod hasłem „Żyję zdrowo, na sportowo” . Pod takim samym tytułem odbył się konkurs fotograficzny w którym wzięło udział 39 uczestników. Na pikniku rozstrzygnięto konkurs. Jury postanowiło nagrodzić wszystkie prace wręczają równorzędne nagrody. Wielką atrakcją pikniku był występ profesjonalnej grupy fitness „Lush Life”. Instruktorzy zaprezentowali układ choreograficzny, który zmobilizował wszystkich zgromadzonych do czynnego udziału.

reklama

Na festyn przybyły całe rodziny; dzieci, rodzeństwo, rodzice a nawet dziadkowie.  Każdy doskonale się bawił  przy muzyce. Tradycyjnie na naszych imprezach plenerowych można było posilić się pysznościami przygotowanymi przez rodziców oraz personel przedszkola. Chętni mogli zasiąść przy ognisku, upiec kiełbaski lub ziemniaczki . Dodatkową atrakcją pikniku był zamki dmuchane dla naszych milusińskich. Nastroje były wspaniałe, pogoda dopisała dzięki czemu zabawa była bardzo udana i niezapomniana. 

Dziękujemy wszystkich zaangażowanym osobom w organizacji pikniku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Odbierz wyprawkę dla przedszkolaka

Odbierz wyprawkę dla przedszkolaka

19 st.
Magia Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu...

Magia Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu...

28-12-2020
Przedstawienie i życzenia dla najbliższych od...

Przedstawienie i życzenia dla najbliższych od dzieci...

23-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama