sobota 19 października 2019

Michaliny, Michała, Piotra

reklama
Wzorek

Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w Powiecie Tureckim

Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w Powiecie Tureckim - foto: Starostwo Powiatowe w Turku
foto: Starostwo Powiatowe w Turku 

Powiatowi Tureckiemu przypadł w udziale szczególny honor - zorganizowania w dniu 8 października 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych w Turku - Wojewódzkiego Seminarium Szkolnictwa Zawodowego. 

Właściwa organizacja procesu kształcenia zawodowego z wykorzystaniem najnowszych technologii w szkołach prowadzonych przez Powiat Turecki, zapewnia naszym uczniom dostęp do maszyn i urządzeń stosowanych we współczesnym przemyśle, co z kolei przełoży się na zwiększenie szansy zatrudnienia w nowoczesnych firmach opartych na wiedzy i nowoczesnych technologiach, to w konsekwencjipierwszy krok naszych uczniów do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy - powiedział na rozpoczęcie Seminarium Starosta Turecki Dariusz Kałużny.

reklama

W Seminarium obok Posła na Sejm RP p. Ryszarda Bartosika, Wicekuratora Oświaty p.Zbigniewa Talagi, Starosty Tureckiego Dariusza Kałużnego, Dyrektora ZST w Turku p. Wioletty Adamiak udział wzieło liczne grono praktyków i ekspertów w branży szkolnictwa zawodowego z woj. wielkopolskiego. Uczestnicy Seminarium zapoznają się z  zarysem problematyki konstruowania programów nauczania w szkołach zawodowych oraz tematem dot. Tworzenia programów nauczania w świetle zmian w przepisach prawa.

Dla praktyków szkolnictwa zawodowego zorganizowane zostały spotkania przy stolikach branżowych z takich branż jak: budowlana, handlowa, poligraficzna, elektroniczno-mechatroniczna, spedycyjno-logistyczna teleinformatyczna, przemysłu mody, fryzjersko-kosmetyczna  i inne.

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku

Podobne artykuły

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół...

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół...

16 paźd.
Postrach dla trucicieli powietrza powstał w ZST

Postrach dla trucicieli powietrza powstał w ZST

16 paźd.
Striker na seminarium Polskiego Związku...

Striker na seminarium Polskiego Związku Kickboxingu

25 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama