środa 13 listopada 2019

Arkadii, Krystyna, Stanisławy

reklama
Wzorek

Poznaję kolory z Sówką Zuzią czyli zajęcia przedszkolaków w PBP

Poznaję kolory z Sówką Zuzią czyli zajęcia przedszkolaków w PBP
 

Powiatową Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 3 w Turku aby uczestniczyć w zajęciach literacko-plastycznych. Tym razem zajęcia miały charakter arteterapeutyczny. Przedszkolaki w oparciu o książkę „Poznaję kolory z Sówką Zuzią” rozpoznawały kolory, naśladowały odgłosy wydawane przez sowy oraz ruchy skrzydeł ptaków.

Na część plastyczną złożyły się takie czynności  jak budowanie oczu sowy od koła wielkiego do małego (rozpoznawanie kształtu, podział wielkości), nacinanie papieru mające na celu rozwijanie zdolności manualnych oraz sklejanie poszczególnych elementów. W efekcie tych działań powstały postacie sów, które powędrowały razem z przedszkolakami  do ich domów. Dzieci pohukiwały przez całą drogę do Przedszkola niosąc własnoręcznie wykonane Sowy.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

W pracowni mistrza Jana Gutenberga, czyli...

W pracowni mistrza Jana Gutenberga, czyli warsztaty...

30 paźd.
Warsztatowo i literacko czyli kolejne...

Warsztatowo i literacko czyli kolejne "Niehandlowe z...

19 paźd.
Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

18 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama