poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach - foto: Szkoła Podstawowa w Kunach
foto: Szkoła Podstawowa w Kunach 

Jasełka to prawdopodobnie najpopularniejsze przedstawienie w roku szkolnym. Te małe sztuki teatralne organizowane w szkołach pochłaniają niemało przygotowań, jednak końcowy efekty jest prawdziwą atrakcją dla widzów i samych aktorów.

19 grudnia 2019 r., w czwartkowe popołudnie, odbyły się Jasełka w Szkoła Podstawowa w Kunach. Przedstawienie rozpoczęło się od przywitania gości oraz wszystkich zebranych przez Pana Dyrektora Jacka Grzelaka.
Następnie na scenie pojawiła się cała plejada uczniów-aktorów w pięknych strojach. Zaangażowanie młodych artystów było ogromne.

reklama

Klasyczne sceny biblijnej historii Narodzenia Pańskiego, okraszone pięknie śpiewanymi kolędami przeplatały się z dynamicznymi, dopracowanymi w choreograficznych szczegółach scenami tańców. Wszystko to razem budowało właściwe napięcie i wywarło na widzach wyjątkowe wrażenie. Dowodem, że przedstawienie się podobało, były gromkie brawa.

Szczególne podziękowania należą się Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Panom Strażakom z OSP Kuny, Panom Radnym i Panu Sołtysowi za słodką niespodziankę dla uczniów. Dziękujemy Wam, że widzicie nasz wysiłek i doceniacie naszą pracę twórczą.

źródło: Szkoła Podstawowa w Kunach

Podobne artykuły

Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019
Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w...

Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w Szkole...

23-12-2019
Przedstawienie zimowe dzieci z oddziału...

Przedstawienie zimowe dzieci z oddziału...

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama