niedziela 27 listopada 2022

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach - foto: Szkoła Podstawowa w Kunach
foto: Szkoła Podstawowa w Kunach 

Jasełka to prawdopodobnie najpopularniejsze przedstawienie w roku szkolnym. Te małe sztuki teatralne organizowane w szkołach pochłaniają niemało przygotowań, jednak końcowy efekty jest prawdziwą atrakcją dla widzów i samych aktorów.

19 grudnia 2019 r., w czwartkowe popołudnie, odbyły się Jasełka w Szkoła Podstawowa w Kunach. Przedstawienie rozpoczęło się od przywitania gości oraz wszystkich zebranych przez Pana Dyrektora Jacka Grzelaka.
Następnie na scenie pojawiła się cała plejada uczniów-aktorów w pięknych strojach. Zaangażowanie młodych artystów było ogromne.

reklama

Klasyczne sceny biblijnej historii Narodzenia Pańskiego, okraszone pięknie śpiewanymi kolędami przeplatały się z dynamicznymi, dopracowanymi w choreograficznych szczegółach scenami tańców. Wszystko to razem budowało właściwe napięcie i wywarło na widzach wyjątkowe wrażenie. Dowodem, że przedstawienie się podobało, były gromkie brawa.

Szczególne podziękowania należą się Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Panom Strażakom z OSP Kuny, Panom Radnym i Panu Sołtysowi za słodką niespodziankę dla uczniów. Dziękujemy Wam, że widzicie nasz wysiłek i doceniacie naszą pracę twórczą.

źródło: Szkoła Podstawowa w Kunach

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

foto: Szkoła Podstawowa w Kunach2
foto: Szkoła Podstawowa w Kunach3
foto: Szkoła Podstawowa w Kunach4
foto: Szkoła Podstawowa w Kunach5
foto: Szkoła Podstawowa w Kunach6

Podobne artykuły

Szykują się duże zmiany! Kiermasz...

Szykują się duże zmiany! Kiermasz Bożonarodzeniowy...

z wczoraj
Zrób to sama! Świąteczne warsztaty wiankowe na...

Zrób to sama! Świąteczne warsztaty wiankowe na...

23 list.
Eksperymentalny piątek w Kunach. Widowiskowe...

Eksperymentalny piątek w Kunach. Widowiskowe święto...

10 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama