niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Uczniowie przygotowali przedstawienie dla babci i dziadków.

Uczniowie przygotowali przedstawienie dla babci i dziadków. - foto: SP w Malanowie
foto: SP w Malanowie 

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Malanowie wypełniła się po brzegi. Wszystko to za sprawą uroczystości przygotowanych przez uczniów z okazji dni babci i dziadka. Przedstawienie odbyło się wczoraj 21 stycznia, a przygotowali je uczniowie klas I-III.

Tego dnia dzieci zaprezentowali przygotowany wcześniej program artystyczny. Nie zabrakło występów tanecznych i muzycznych. Wszystko to uczniowie Szkoły Podstawowej w Malanowie dedykowali swoim kochanym babciom i dziadkom, w taki sposób okazali swoją wdzięczność i szacunek. Dzieci wręczyły im również własnoręcznie wykonane upominki w postaci laurek.

reklama

Do życzeń przyłączyli się również wójt gminy Malanów Ireneusz Augytyniak, przewodniczący rady gminy Karol Płóciennik oraz ksiądz Stanisław Płaszyczk. Trzeba również wspomnieć o wkładzie rodziców we wczorajsze wydarzenie. W klasach przygotowali słodki poczęstunek. To był dzień pełen uśmiechu. A wszystkim babciom i dziadkom życzymy zdrowia oraz jak najwięcej lat.

Podobne artykuły

Przedszkolaki z przedstawieniem dla swoich...

Przedszkolaki z przedstawieniem dla swoich babci i...

21 st.
Jasełka w Zespole Szkół Technicznych.

Jasełka w Zespole Szkół Technicznych.

20-12-2019
Całą Przystań stała się Glomandią

Całą Przystań stała się Glomandią

21-06-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama