środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Zamiana wójta Malanowa na jeden dzień.

Zamiana wójta Malanowa na jeden dzień. - foto: UG Malanów
foto: UG Malanów 

Piotr Kołacki został wójtem Gminy Malanów na jeden dzień. Wszystko za sprawą licytacji, w której wygrał dzień w fotelu wójta. Dnia 24 stycznia wójt gminy Malanów musiał odstąpić swojej funkcji Piotrowi Kołackiemu.

W listopadzie 2019 roku odbyła się licytacja charytatywna dla Wiktora Bergandego. Środki zebrane podczas niej zostały przeznaczone na operację wszczepienia chłopcu specjalnego symulatora oddechu.Jedną z aukcji wygrał Piotr Kołacki, który za kwotę 1000 zł wylicytował dzień jako wójt Gminy Malanów.

reklama

Piotr na co dzień mieszka w województwie zachodniopomorskim. W piątek 24 stycznia pokonał on 400 km i pojawił się w Malanowie. Nowy wójt otrzymał od obecnego certyfikat oraz drobny upominek. Niestety obowiązki obu panów pozwoliły im jedynie na spotkanie przy przysłowiowej kawie. Jednak najważniejszy w tym wszystkim jest szczytny cel podczas licytacji.

Źródło: UG Malanów.

Zamiana wójta Malanowa na jeden dzień. - foto: UG Malanów

Podobne artykuły

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru...

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru krwi...

19 lip.
Sukces akcji charytatywnej dla Zbigniewa...

Sukces akcji charytatywnej dla Zbigniewa Ziętka....

27 kw.
Finał akcji charytatywnej dla Zbigniewa...

Finał akcji charytatywnej dla Zbigniewa "Podaruj...

23 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama