niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Zamiana wójta Malanowa na jeden dzień.

Zamiana wójta Malanowa na jeden dzień. - foto: UG Malanów
foto: UG Malanów 

Piotr Kołacki został wójtem Gminy Malanów na jeden dzień. Wszystko za sprawą licytacji, w której wygrał dzień w fotelu wójta. Dnia 24 stycznia wójt gminy Malanów musiał odstąpić swojej funkcji Piotrowi Kołackiemu.

W listopadzie 2019 roku odbyła się licytacja charytatywna dla Wiktora Bergandego. Środki zebrane podczas niej zostały przeznaczone na operację wszczepienia chłopcu specjalnego symulatora oddechu.Jedną z aukcji wygrał Piotr Kołacki, który za kwotę 1000 zł wylicytował dzień jako wójt Gminy Malanów.

reklama

Piotr na co dzień mieszka w województwie zachodniopomorskim. W piątek 24 stycznia pokonał on 400 km i pojawił się w Malanowie. Nowy wójt otrzymał od obecnego certyfikat oraz drobny upominek. Niestety obowiązki obu panów pozwoliły im jedynie na spotkanie przy przysłowiowej kawie. Jednak najważniejszy w tym wszystkim jest szczytny cel podczas licytacji.

Źródło: UG Malanów.

Zamiana wójta Malanowa na jeden dzień. - foto: UG Malanów

Podobne artykuły

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

15 lip.
Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla...

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada

11 lip.
Szczęśliwy finał zbiórki dla Wiktora Bergandego...

Szczęśliwy finał zbiórki dla Wiktora Bergandego -...

4 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama