wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Druhowie z OSP Władysławów rozpoczynają dezynfekcję miejsc publicznych w gminie

Druhowie z OSP Władysławów rozpoczynają dezynfekcję miejsc publicznych w gminie - fot. OSP Władysławów
fot. OSP Władysławów 

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna we Władysławowie już niebawem ich członkowie rozpoczną odkażanie ogólnodostępnych miejsc w gminie.  Podobne działania w piątek na ulicach Turku rozpoczęła OSP Turek.

Strażacy z OSP nie próżnują i widzą kolejny cel jaki należy w walce z pandemią koronawirusa wykonać - to dezynfekcja miejsc użytku publicznego na terenie gminy Władysławów. W walce z zagrożeniem koronawirusem w gminie, strażaków ochotników wspiera lokalna firma TRANS-OIL, któej właścicielem jest Jarosław Kwiatkowski. Firma przekazała strażakom opryskiwacz spalinowy oraz odpowiednie środki do dezynfekcji. Druhowie planują rozpoczęcie działań odkażania w dniu dzisiejszym tj. 30 marca br.

reklama

OSP Władysławów to kolejna jednostka która rozpoczyna działania dezynfekujące miejsca użyteczności publicznej. W piątek 27 marca br. z podobną akcją ruszyła w miasto OSP Turek, która odkaża codziennie newralgiczne miejsca takie jak sygnalizacja świetlna, przystanki oraz ławki, kosze na odpady, poręcze i tym podobne punkty. 

Druhowie z OSP Władysławów rozpoczynają dezynfekcję miejsc publicznych w gminie

Podobne artykuły

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

z dzisiaj
Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch...

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów

18 wrz.
Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

17 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama