sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Darmowe maseczki dla mieszkańców gminy Malanów

Darmowe maseczki dla mieszkańców gminy Malanów - fot. malanow.pl
fot. malanow.pl 

Aby ułatwić swobodne i bezpieczne korzystanie z przestrzeni publicznej, Wójt Gminy Malanów postanowił o przekazaniu mieszkańcom maseczek wielokrotnego użytku. Maseczki szyte są  charytatywnie przez pracownice Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie.

Od najbliższego poniedziałku, 20 kwietnia maseczki będzie można otrzymać przy wejściu do Urzędu Gminy w Malanowie w godzinach pracy urzędu. Na razie przygotowujemy po dwie maseczki na gospodarstwo domowe. Jeżeli obowiązek ich noszenia będzie trwał długo nie wykluczamy przygotowania kolejnych partii.

reklama

Malanów to kolejna gmina w powiecie która bezpłatnie zaopatrzy mieszkańców w maseczki ochronne. Podobną akcje w 15 kwietnia przy wsparciu druhów z lokalnych Ochotniczych Straży Pożarnych przeprowadziła gmina Przykona przekazując 5 tyś maseczek mieszkańcom gminy.

Podobne artykuły

Dwie kobiety zakażone koronawirusem...

Dwie kobiety zakażone koronawirusem hospitalizowane...

z dzisiaj
Dwa nowe przypadki koronawirusa. Dodatni wynik...

Dwa nowe przypadki koronawirusa. Dodatni wynik u...

z wczoraj
Policja i Sanepid kontrolują sklepy i centra...

Policja i Sanepid kontrolują sklepy i centra...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama