wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Darmowe maseczki dla mieszkańców gminy Malanów

Darmowe maseczki dla mieszkańców gminy Malanów - fot. malanow.pl
fot. malanow.pl 

Aby ułatwić swobodne i bezpieczne korzystanie z przestrzeni publicznej, Wójt Gminy Malanów postanowił o przekazaniu mieszkańcom maseczek wielokrotnego użytku. Maseczki szyte są  charytatywnie przez pracownice Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie.

Od najbliższego poniedziałku, 20 kwietnia maseczki będzie można otrzymać przy wejściu do Urzędu Gminy w Malanowie w godzinach pracy urzędu. Na razie przygotowujemy po dwie maseczki na gospodarstwo domowe. Jeżeli obowiązek ich noszenia będzie trwał długo nie wykluczamy przygotowania kolejnych partii.

reklama

Malanów to kolejna gmina w powiecie która bezpłatnie zaopatrzy mieszkańców w maseczki ochronne. Podobną akcje w 15 kwietnia przy wsparciu druhów z lokalnych Ochotniczych Straży Pożarnych przeprowadziła gmina Przykona przekazując 5 tyś maseczek mieszkańcom gminy.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Koronawirus. Rząd wprowadza nowe ostrzejsze...

Koronawirus. Rząd wprowadza nowe ostrzejsze...

08-12-2021
Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego....

Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego....

25-11-2021
Dotacja na sprzęt dla SP ZOZ w Turku od...

Dotacja na sprzęt dla SP ZOZ w Turku od producenta...

23-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama