wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

9°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku
 

Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tureckiego

Szanowni Państwo!

Nadszedł 4 maja – dzień, w którym w szczególny sposób myśli Polaków kierowane są ku Strażakom - zarówno tym, dla których służba społeczeństwu to codzienna praca, jak i tym, którzy spieszeniu z pomocą drugiemu człowiekowi poświęcają swój wolny czas. Dzień, w którym zwykliśmy być razem i wspólnie obchodzić strażackie święto, w roku 2020 obchodzimy inaczej – w większym odosobnieniu, ale niezmiennie w poczuciu jedności.

Zgodność naszych celów i ideałów sprawia, że mimo aktualnych zagrożeń, które znacząco zmieniają nasze życie i otaczającą nas rzeczywistość, zachowujemy poczucie wspólnoty i pewność współdziałania. O tym, jak ważne to wartości i jak bardzo znajdują odzwierciedlenie w realnych działaniach na rzecz bezpieczeństwa, mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Również w czasie ostatnich miesięcy, kiedy przyszło nam stawić czoła między innymi dwóm niezwykle poważnym zdarzeniom – bardzo dużym pożarom w firmach produkcyjnych na terenie naszego powiatu – kolejny raz dowiedliśmy, że podstawą osiągnięcia założonego celu jest zaangażowanie, partnerstwo, wzajemne zrozumienie i życzliwość. Wyrażam głębokie przekonanie, że łączące nas relacje i sprawdzone metody współpracy pozwolą nam w przyszłości prowadzić działania nie mniej skutecznie, oraz będą dla nas wszystkich źródłem satysfakcji, dumy i mobilizacji do wychodzenia naprzeciw kolejnym wyzwaniom.

Niechaj dzisiejsze święto stanie się jeszcze jedną okazją do podziękowania Państwu za codzienny trud i poświęcenie, a także do przekazania życzeń wszelkiej pomyślności oraz zdrowia, które w obecnej rzeczywistości nabierają szczególnego znaczenia.

Komendant Powiatowy
Państwowej Straży Pożarnej
w Turku
st. kpt. Piotr Pietrucha

Turek, 4 maja 2020 r.

reklama

 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

Podobne artykuły

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

3 wrz.
Wręczono decyzje o świadczeniach ratowniczych....

Wręczono decyzje o świadczeniach ratowniczych....

11 sierp.
Nominacje u strażaków. Sześć awansów na wyższe...

Nominacje u strażaków. Sześć awansów na wyższe...

1 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama