niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Gmina Kawęczyn także nie otwiera przedszkoli

Gmina Kawęczyn także nie otwiera przedszkoli
 

Premier Rzeczypospolitej Polskiej Pan Mateusz Morawiecki w ramach tzw. II etapu odmrażania gospodarki dopuścił możliwość otwarcia żłobków i przedszkoli. Decyzję o otwarciu placówek oświatowych zostawił w gestii samorządów, jako organów prowadzących.

Jak informuje Urząd Gminy Kawęczyn w wydanym komunikacie wznowienie działalności przedszkoli wymaga odpowiedniego przygotowania, zapewnienia wszelkich środków bezpieczeństwa, wdrożenia wielu procedur i zaleceń, mających na celu ochronę zdrowia i życia dzieci i ich rodzin oraz pracowników.

reklama

Po konsultacjach z dyrektorami przedszkola i szkół przy których działają oddziały przedszkolne oraz rodzicami wójt gminy Kawęczyn podjął decyzję o dalszym zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Kawęczyn.

Informacje o zmianach w zakresie funkcjonowania szkół i przedszkola na terenie Gminy Kawęczyn urząd będzie przekazywał mieszkańcom na bieżąco. Przypomnijmy że podobną decyzję o nieotwieraniu przedszkoli żłobków w Turku podjął burmistrz Antosik.

źródło: UG Kawęczyn

Podobne artykuły

Nowe cztery zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie....

Nowe cztery zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie....

z dzisiaj
Nowe zarażenia w powiecie. Trzy kobiety i...

Nowe zarażenia w powiecie. Trzy kobiety i mężczyzna...

z wczoraj
Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden...

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden nowy...

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama