wtorek 20 kwietnia 2021

Agnieszki, Amalii, Czecha

10°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda na kolejne dni »
reklama

Zaproszenie na webinar dla nauczycieli z Powiatu Tureckiego

Zaproszenie na webinar dla nauczycieli z Powiatu Tureckiego
 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Turku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze dla nauczycieli z Powiatu Tureckiego. To darmowa szansa na poszerzenie swojej wiedzy związanej z pracą w obliczu epidemii koronawirusa w pracy nauczyciela.

Bezpłatny webinar pt „Psychologiczne aspekty pracy nauczyciela  w obliczu epidemii -wyzwania, zagrożenia i zasoby w nowej rzeczywistości edukacyjnej” odbędzie się 20 maja o godzinie 14.30 w formie on-line. Celem e-spotkania jest wsparcie merytoryczne i emocjonalne nauczycieli w trudnej, ciągle zmieniającej się sytuacji, stworzenie możliwości wymiany dotychczasowych doświadczeń w zakresie pracy zdalnej oraz wzmacnianie sieci wzajemnego wsparcia w lokalnym środowisku edukacyjnym.

reklama

Webinar będzie oparty o 2 moduły, w których każdy składać będzie się z części wykładowej i dyskusyjnej (podczas której będzie można zadawać pytania). Moduł I będzie dotyczyć psychologicznych aspektów sytuacji edukacyjnej w okresie epidemii i prowadzić go będzie Pani Iwona Michalak-Jędrzejczak, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, z Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji „EMPATIA”.  Moduł II będzie dotyczyć realizacji zaleceń wobec uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i prowadzić go będzie Pani Patrycja Adamczewska-Mobarak, psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku.

Zgłoszenia do udziału w webinarze prosimy kierować na adres poradnia-turek@wp.pl do dnia 18.05.2020 r.. W zgłoszeniu mailowym w tytule maila należy wpisać „zgłoszenie na webinar”, a w treści imię i nazwisko, szkołę/placówkę. Osoby zainteresowane zaświadczeniem potwierdzającym udział w webinarze proszone są o dopisanie w mailu „zaświadczenie”. O zakwalifikowaniu się na webinar uczestnicy zostaną poinformowaniu drogą e-mailową, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypominamy także że już 21 maja odbędzie się także bezpłatny webinar dla rodziców organizowany przez Leader School w Turku. Gościem spotkania będzie Renata Gut - Trener edukacji i biznesu, przedsiębiorca. Od 30 lat szkoli i inspiruje do poznania SIEBIE oraz ŚWIADOMEGO Zarządzania Sobą. Autorka modelu Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce. Więcej o tym webinarze znajdziecie tu: https://www.turek.net.pl/miasto/28895-leader-school-turek-zaprasza-na-webinar-z-renata-gut

Podobne artykuły

Dzień Logopedy w Poradni...

Dzień Logopedy w Poradni...

9 mrz.
Europejski Dzień Logopedy w Turku. Przyjdź na...

Europejski Dzień Logopedy w Turku. Przyjdź na...

18 lt.
Barbara Piąstka-Dopieralska nowym dyrektorem...

Barbara Piąstka-Dopieralska nowym dyrektorem Poradni...

30-07-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama