czwartek 29 października 2020

Narcyza, Serafina, Wioletty

reklama

Zaproszenie na webinar dla nauczycieli z Powiatu Tureckiego

Zaproszenie na webinar dla nauczycieli z Powiatu Tureckiego
 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Turku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze dla nauczycieli z Powiatu Tureckiego. To darmowa szansa na poszerzenie swojej wiedzy związanej z pracą w obliczu epidemii koronawirusa w pracy nauczyciela.

Bezpłatny webinar pt „Psychologiczne aspekty pracy nauczyciela  w obliczu epidemii -wyzwania, zagrożenia i zasoby w nowej rzeczywistości edukacyjnej” odbędzie się 20 maja o godzinie 14.30 w formie on-line. Celem e-spotkania jest wsparcie merytoryczne i emocjonalne nauczycieli w trudnej, ciągle zmieniającej się sytuacji, stworzenie możliwości wymiany dotychczasowych doświadczeń w zakresie pracy zdalnej oraz wzmacnianie sieci wzajemnego wsparcia w lokalnym środowisku edukacyjnym.

reklama

Webinar będzie oparty o 2 moduły, w których każdy składać będzie się z części wykładowej i dyskusyjnej (podczas której będzie można zadawać pytania). Moduł I będzie dotyczyć psychologicznych aspektów sytuacji edukacyjnej w okresie epidemii i prowadzić go będzie Pani Iwona Michalak-Jędrzejczak, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, z Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji „EMPATIA”.  Moduł II będzie dotyczyć realizacji zaleceń wobec uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i prowadzić go będzie Pani Patrycja Adamczewska-Mobarak, psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku.

Zgłoszenia do udziału w webinarze prosimy kierować na adres poradnia-turek@wp.pl do dnia 18.05.2020 r.. W zgłoszeniu mailowym w tytule maila należy wpisać „zgłoszenie na webinar”, a w treści imię i nazwisko, szkołę/placówkę. Osoby zainteresowane zaświadczeniem potwierdzającym udział w webinarze proszone są o dopisanie w mailu „zaświadczenie”. O zakwalifikowaniu się na webinar uczestnicy zostaną poinformowaniu drogą e-mailową, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypominamy także że już 21 maja odbędzie się także bezpłatny webinar dla rodziców organizowany przez Leader School w Turku. Gościem spotkania będzie Renata Gut - Trener edukacji i biznesu, przedsiębiorca. Od 30 lat szkoli i inspiruje do poznania SIEBIE oraz ŚWIADOMEGO Zarządzania Sobą. Autorka modelu Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce. Więcej o tym webinarze znajdziecie tu: https://www.turek.net.pl/miasto/28895-leader-school-turek-zaprasza-na-webinar-z-renata-gut

Podobne artykuły

Barbara Piąstka-Dopieralska nowym dyrektorem...

Barbara Piąstka-Dopieralska nowym dyrektorem Poradni...

30 lip.
Poznamy siebie, zrozumiemy Ciebie. Leader...

Poznamy siebie, zrozumiemy Ciebie. Leader School...

27 maj.
128 uczestników seminarium internetowego dla...

128 uczestników seminarium internetowego dla...

22 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama