sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

reklama

Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w zakupie samochodu!

Nadal możemy wesprzeć druhów z Międzylesia w zakupie samochodu!
 

OSP w Międzylesiu apeluje o wsparcie w zakupie nowego samochodu, by nadal móc skutecznie nieść pomoc. Do końca zbiórki 9 dni, a brakuje 3650zł. Liczy się każda złotówka!

Ochotnicza Straż Pożarna w Międzylesiu została założona w 1954r. W zeszłym roku obchodzono 65-lecie istnienia jednostki. Działalność druhów z OSP Międzylesie na stała wpisała się w dzień codzienny lokalnej społeczności a także gminy Władysławów. Strażacy kultywują tradycję, wspierają mieszkańców, niosą pomoc w wypadkach i pożarach. Aby mogli nadal pełnić tę zaszczytną służbę potrzebują naszego wsparcia w zakupie nowego lekkiego samochodu strażackiego.

reklama

Na dzień dzisiejszy OSP Międzylesie dysponuje jedynym, wysłużonym już pojazdem marki Lublin, który niestety nie posiada żadnego przystosowania do działań ratowniczych. Strażacy chcą nieść jakże potrzebną pomoc, jednak by mieć taką możliwość obecnie sami potrzebują naszej pomocy. Ich marzeniem jest zebranie kwoty 11.000 zł na zakup lekkiego samochodu GLM8 Lublin 3 (profesjonalnie zabudowany i 6-cio osobowy). Sami zgromadzili już kwotę w wysokości 3000 zł - by uzbierać resztę założyli zbiórkę apelując o choćby symboliczny datek.

Jak można wspomóc druhów?
Uruchomiona została zbiórka online pod adresem: https://zrzutka.pl/ntxzd8. Obecna kwota (na dzień 01.06.2020 godz. 15:15) wynosi 4350zł, co stanowi 54% całości (zrzutka 3870 zł, wpłaty na konto 480 zł)
Pamiętajmy, że każda złotówka przybliża druhów OSP Międzylesia do spełnienia jakże ważnego marzenia!

Datki można także przekazywać bezpośrednio na konto jednostki: OSP Międzylesie, nr konta 55 8557 0009 0700 5972 2007 0001 z dopiskiem „Darowizna na zakup i doposażenie auta pożarniczego”

Druhowie z OSP Międzylesie nie próżnują w pozyskiwaniu sprzętu i środków finansowych dla jednostki. - Uczestniczymy w pogadankach i szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. To nasza specjalność. Środki uzyskujemy przede wszystkim z organizacji pikników strażackich oraz z odpisu 1% (edycja: 2013 – 440,73; 2014 – 834,62; 2015 – 686,80; 2017 – 1.029,61 2018 – 1.035,36). Dzięki tym środkom mogliśmy dofinansować zakup 7 hełmów strażackich, agregat prądotwórczy z masztem oświetleniowym oraz pompę szlamową. Posiadamy na swoim wyposażeniu pilarkę spalinową. - informują strażacy z OSP Międzylesie.

Do końca zbiórki pozostało 14 dni. Wesprzyjmy druhów poprzez wpłaty (nawet te najdrobniejsze) oraz udostępnienie zbiórki. Razem możemy więcej!

Julia Maciejewska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
Podobne artykuły
Rafał Błaszczyk przygotowuje się do...

Rafał Błaszczyk przygotowuje się do Mistrzostw Świata. Każdy może...

6 lip.
Piknik Strażacki i III Powiatowy Zlot Aut...

Piknik Strażacki i III Powiatowy Zlot Aut Strażackich w Międzylesiu...

17 czerw.
Strażackie święto w Międzylesiu. Druhowie...

Strażackie święto w Międzylesiu. Druhowie świętowali jubileusz...

8 maj.
Pięcioosobowa rodzina z Kowali Pańskich...

Pięcioosobowa rodzina z Kowali Pańskich została bez dachu nad...

6 mrz.
Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro...

Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!

29 lt.
Posprzątaj i pozbądź się swoich...

Posprzątaj i pozbądź się swoich elektrośmieci! Druhowie z OSP Turek...

25 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama