piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

OSP Kawęczyn pompuje w ramach #GaszynChallenge.

OSP Kawęczyn pompuje w ramach #GaszynChallenge.
 

Wśród wielu zbiórek organizowanych w internecie coraz trudniej organizatorom osiągnąć założony cel.  Do najpopularniejszych w ostatnim czasie zaliczyć można różnego rodzaju wyzwania czyli tzw. challenge. Jednym z takich pomysłowych zadań jest akcja #GaszynChallenge zainicjowana przez OSP Gaszyn a wspierająca zbiórkę dla chorego Wojtusia.

Aby skutecznie zaktywizować społeczność potrzebny jest sprecyzowany cel i niecodzienny pomysł które gwarantują sukces akcji. OSP Gaszyn, jednostka z gminy Wieluń swoją akcję #GaszynChallenge realizuje z sukcesem a do udziału skutecznie zachęcili druhów z wielu jednostek, w tym z OSP Kawęczyn. Prawdopodobnie kolejne jednostki z naszego powiatu także wezmą udział w tej akcji.

reklama

W niedzielę, 17 maja z inicjatywy druha Marcina Topora z OSP w Gaszynie rozpoczęła się akcja #GaszynChallenge, w ramach której uczestnicy robią minimum 10 pompek, wpłacają przynajmniej 5 zł na rzecz Wojtusia Howisa i nominują do wyzwania kolejne osoby. 30 maja OSP Koźminek (powiat kaliski) nominowała do wykonania zadania druhów z OSP Kawęczyn. Jak przystało na sprawnych strażaków, członkowie jednostki z Kawęczyna bez trudu wykonali zadanie, a także nominowali kolejne jednostki z naszego powiatu.

Dziękujemy za nominację OSP Koźminek do #gaszynchallenge dla Wojtusia. Zadanie wykonaliśmy w 100% i dodatkowo zebraliśmy znaczną sumę darowizny. Wrzucamy filmik z naszego challenge. Nominujemy do dalszej zabawy w szczytnym celu OSP KOWALE PAŃSKIE, OSP MALANÓW, OSP TUREK, OSP DOBRA – informują na swoim FB druhowie z OSP Kawęczyn.

 

reklama

Druhom z wszystkich nominowanych jednostek życzymy sukcesu w wykonaniu zadania, a choremu Wojtusiowi powrotu do zdrowia.

Podobne artykuły

Tylko u nas! Młodzież gminy Kawęczyn walczyła...

Tylko u nas! Młodzież gminy Kawęczyn walczyła na...

28 sierp.
Zawody Sportowo-Pożarnicze w Kawęczynie. Aż 22...

Zawody Sportowo-Pożarnicze w Kawęczynie. Aż 22...

28 sierp.
Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z...

Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z Dobrej...

25 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama