sobota 20 lipca 2024

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

OSP Kawęczyn pompuje w ramach #GaszynChallenge.

OSP Kawęczyn pompuje w ramach #GaszynChallenge.
 

Wśród wielu zbiórek organizowanych w internecie coraz trudniej organizatorom osiągnąć założony cel.  Do najpopularniejszych w ostatnim czasie zaliczyć można różnego rodzaju wyzwania czyli tzw. challenge. Jednym z takich pomysłowych zadań jest akcja #GaszynChallenge zainicjowana przez OSP Gaszyn a wspierająca zbiórkę dla chorego Wojtusia.

Aby skutecznie zaktywizować społeczność potrzebny jest sprecyzowany cel i niecodzienny pomysł które gwarantują sukces akcji. OSP Gaszyn, jednostka z gminy Wieluń swoją akcję #GaszynChallenge realizuje z sukcesem a do udziału skutecznie zachęcili druhów z wielu jednostek, w tym z OSP Kawęczyn. Prawdopodobnie kolejne jednostki z naszego powiatu także wezmą udział w tej akcji.

reklama

W niedzielę, 17 maja z inicjatywy druha Marcina Topora z OSP w Gaszynie rozpoczęła się akcja #GaszynChallenge, w ramach której uczestnicy robią minimum 10 pompek, wpłacają przynajmniej 5 zł na rzecz Wojtusia Howisa i nominują do wyzwania kolejne osoby. 30 maja OSP Koźminek (powiat kaliski) nominowała do wykonania zadania druhów z OSP Kawęczyn. Jak przystało na sprawnych strażaków, członkowie jednostki z Kawęczyna bez trudu wykonali zadanie, a także nominowali kolejne jednostki z naszego powiatu.

Dziękujemy za nominację OSP Koźminek do #gaszynchallenge dla Wojtusia. Zadanie wykonaliśmy w 100% i dodatkowo zebraliśmy znaczną sumę darowizny. Wrzucamy filmik z naszego challenge. Nominujemy do dalszej zabawy w szczytnym celu OSP KOWALE PAŃSKIE, OSP MALANÓW, OSP TUREK, OSP DOBRA – informują na swoim FB druhowie z OSP Kawęczyn.

 

reklama

Druhom z wszystkich nominowanych jednostek życzymy sukcesu w wykonaniu zadania, a choremu Wojtusiowi powrotu do zdrowia.

Julia Maciejewska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły
Pięcioosobowa rodzina z Kowali Pańskich...

Pięcioosobowa rodzina z Kowali Pańskich została bez dachu nad...

6 mrz.
Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro...

Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!

29 lt.
Piłka z autografami zawodników Lecha...

Piłka z autografami zawodników Lecha sprzedana! Jarmark...

11-12-2023
Robią to naprawdę dobrze! III Charytatywny...

Robią to naprawdę dobrze! III Charytatywny Turniej Mikołajkowy w...

06-12-2023
Na pomoc potrzebującym z gminy Przykona! Już...

Na pomoc potrzebującym z gminy Przykona! Już w niedzielę trzeci...

01-12-2023
Russocice. Jeziorowa Siódemka na piątkę z...

Russocice. Jeziorowa Siódemka na piątkę z plusem!

09-10-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama