piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Wiceminister Szymon Szynkowski vel Sęk z wizytą w Turku

Wiceminister Szymon Szynkowski vel Sęk z wizytą w Turku
 

Wybory prezydenckie, wsparcie polskich rodzin, dzieci, osób starszych i przedsiębiorców.  O tym wszystkim rozmawiano z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Spraw  Zagranicznych - Szymonem Szynkowskim vel Sękiem podczas spotkania w Turku.

Podczas piątkowego spotkania z mieszkańcami i samorządowcami na turkowskim rynku Minister podkreślił jak ważną rolę pełni stabilna prezydentura poparta realnymi programami społecznymi. Przyjechałem po to żebyśmy mogli porozmawiać i wymienić uwagi. Te ostatnie dni przed głosowaniem, są dla nas dniami wielkiej nadziei na to, że będziemy kontynuować wszystko  to co zaczęliśmy. Proces dobrej zmiany, który rozpoczął się 6 sierpnia 2015 roku wraz z objęciem urzędu przez obecnego prezydenta Andrzeja Dudę – podkreślił Minister. 

reklama

Szymon Szynkowski vel Sęk podziękował również za gościnę mieszkańcom i posłowi Ryszardowi Bartosikowi. Minister docenił również pracę i zaangażowanie wszystkich działaczy w kampanię prezydencką oraz bardzo duże poparcie Andrzeja Dudy w naszym regionie. 

Zawsze przyjeżdżam tutaj do tego regionu jako poznaniak z pokorą i uznaniem za pracę i wysokie wyniki. Wielu mieszkańców tutaj rozumie istotę zmian. Chciałbym się podpytać jak to się robi, w Poznaniu mamy jeszcze wiele do zrobienia. - dodał. 

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Pamiętajmy i rozliczajmy PiS...

Listy do redakcji: Pamiętajmy i rozliczajmy PiS za...

16 czerw.
Nowy kardiomonitor trafił do szpitala. Zakup...

Nowy kardiomonitor trafił do szpitala. Zakup...

27 maj.
Listy do redakcji: Prawdziwe oblicze PiSu

Listy do redakcji: Prawdziwe oblicze PiSu

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama