niedziela 17 stycznia 2021

Antoniego, Henryki, Mariana

reklama

Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla Konrada Nowaka

Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla Konrada Nowaka
 

W ramach akcji dla Konrada założona została nowa zbiórka na jeszcze skuteczniejsze leczenie. Stańmy razem z Konradem w walce przeciw nowotworowi!

Konrad Nowak ma 20 lat, z chłoniakiem Hodgkina walczy już od początku 2019 roku. Wymagające, półtoraroczne leczenie niestety nie przyniosło rezultatów. Ostatnią szansą jest dla mieszkańca naszego powiatu jest leczenie nierefundowanym lekiem, który jest bardzo skuteczny, ale jednocześnie bardzo drogi. 

reklama

Na stronie siepomaga.pl prowadzona była zbiórka na 3-miesięczne leczenie. Cel w wysokości 70 000zł udało się osiągnąć - Konrad będzie mógł przyjąć 7 dawek niezbędnego leku. Niestety bardzo możliwe jest to, że konieczne będzie podanie kolejnych dawek, a to znów kolejne tysiące złotych. Z racji tego, że aukcje na grupie licytacji rozkręciły się, organizatorzy chcą kontyunować akcję do końca sierpnia.

https://zrzutka.pl/k55evj - link do zbiórki dla Konrada
https://www.facebook.com/groups/2331421037159539/ - link do grupy z licytacjami

Dzięki zbiórce już dziś Konrad może przyjąć pierwszą dawkę niezbędnego leku, a za dwa tygodnie kolejna. Konrad - jesteśmy z Tobą, trzymamy kciuki za leczenie!

reklama

 

Podobne artykuły

Sukces akcji

Sukces akcji "Świąteczna Paczka dla Seniora"....

7 st.
Nakrętkomania z chęci pomagania w gminie Malanów

Nakrętkomania z chęci pomagania w gminie Malanów

28-12-2020

"Pomaganie jest fajne" czyli świąteczna akcja pomocy...

20-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama