piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla Konrada Nowaka

Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla Konrada Nowaka
 

W ramach akcji dla Konrada założona została nowa zbiórka na jeszcze skuteczniejsze leczenie. Stańmy razem z Konradem w walce przeciw nowotworowi!

Konrad Nowak ma 20 lat, z chłoniakiem Hodgkina walczy już od początku 2019 roku. Wymagające, półtoraroczne leczenie niestety nie przyniosło rezultatów. Ostatnią szansą jest dla mieszkańca naszego powiatu jest leczenie nierefundowanym lekiem, który jest bardzo skuteczny, ale jednocześnie bardzo drogi. 

reklama

Na stronie siepomaga.pl prowadzona była zbiórka na 3-miesięczne leczenie. Cel w wysokości 70 000zł udało się osiągnąć - Konrad będzie mógł przyjąć 7 dawek niezbędnego leku. Niestety bardzo możliwe jest to, że konieczne będzie podanie kolejnych dawek, a to znów kolejne tysiące złotych. Z racji tego, że aukcje na grupie licytacji rozkręciły się, organizatorzy chcą kontyunować akcję do końca sierpnia.

https://zrzutka.pl/k55evj - link do zbiórki dla Konrada
https://www.facebook.com/groups/2331421037159539/ - link do grupy z licytacjami

Dzięki zbiórce już dziś Konrad może przyjąć pierwszą dawkę niezbędnego leku, a za dwa tygodnie kolejna. Konrad - jesteśmy z Tobą, trzymamy kciuki za leczenie!

reklama

 

Podobne artykuły

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe...

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5...

18 lip.
Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla...

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada

11 lip.
Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer...

Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer interwencyjny

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama