niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn - źródło: Gmina Kawęczyn
źródło: Gmina Kawęczyn 

W ramach programu "Szatnia na medal" wybudowany zostanie budynek szatniowo-magazynowo-sanitarny wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy boisku sportowym w Kawęczynie.

"Szatnia na medal"  to program dotacyjny realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Stanowi szansę dla gmin w województwie wielkopolskim na poprawę infrastruktury sportowej, z której skorzystała m.in. gmina Kawęczyn.

reklama

Celem programu jest budowa pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną oraz poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych na terenie województwa wielkopolskiego. 

14 lipca Wójt Gminy Kawęczyn, Jan Nowak wraz ze Skarbnikiem Gminy Kawęczyn, Edytą Balcerzak podpisał umowę  z województwem wielkopolskim reprezentowanym przez Krzysztofa Grabowskiego - Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Jacka Bogusławskiego - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. W ramach programu przekazano 100 000,00 zł na realizację zadania pn. "Budowa budynku szatniowo - magazynowego - sanitarnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy boisku sportowym w Kawęczynie"

Źródło: Gmina Kawęczyn

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

Podobne artykuły

Kawęczyn: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim...

Kawęczyn: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim...

7 lip.
Zasiedlenie kuropatwą w gminie Dobra.

Zasiedlenie kuropatwą w gminie Dobra.

27-08-2020
Kolejne gminy z dotacją w ramach programu...

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu "Pięknieje...

31-07-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama