piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn - źródło: Gmina Kawęczyn
źródło: Gmina Kawęczyn 

W ramach programu "Szatnia na medal" wybudowany zostanie budynek szatniowo-magazynowo-sanitarny wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy boisku sportowym w Kawęczynie.

"Szatnia na medal"  to program dotacyjny realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Stanowi szansę dla gmin w województwie wielkopolskim na poprawę infrastruktury sportowej, z której skorzystała m.in. gmina Kawęczyn.

reklama

Celem programu jest budowa pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną oraz poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych na terenie województwa wielkopolskiego. 

14 lipca Wójt Gminy Kawęczyn, Jan Nowak wraz ze Skarbnikiem Gminy Kawęczyn, Edytą Balcerzak podpisał umowę  z województwem wielkopolskim reprezentowanym przez Krzysztofa Grabowskiego - Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Jacka Bogusławskiego - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. W ramach programu przekazano 100 000,00 zł na realizację zadania pn. "Budowa budynku szatniowo - magazynowego - sanitarnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy boisku sportowym w Kawęczynie"

Źródło: Gmina Kawęczyn

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

Podobne artykuły

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu...

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu "Pięknieje...

31 lip.
Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów...

Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów już...

15 lip.
Urząd Wojewódzki dofinansuje budowę Gminnego...

Urząd Wojewódzki dofinansuje budowę Gminnego Żłobka...

5 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama