poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Druhowie z OSP Cisew organizują zbiórkę złomu.

Druhowie z OSP Cisew organizują zbiórkę złomu.
 

Strażacy z OSP Cisew nie czekają na pomoc, tylko sami wychodzą z inicjatywą, która pomoże im zgromadzić środki na potrzeby jednostki. OSP Cisew organizuje zbiórkę złomu.

Każda osoba, która chce pozbyć się zbędnego złomu może zgłosić ten fakt druhom z Ochotniczej Straży Pożarniczej w Cisewie. Ogłoszona właśnie przez druhów ochotników zbiórka złomu trwa do odwołania. Jak informują strażacy, dzięki pozyskanym środkom finansowym ze zbiórki chcą dokonać zakupu niebędnego do niesienia pomocy mieszkańcom sprzętu ratowniczo – gaśniczego. Są już pierwsze efekty akcji. W dniu 5 września strażacy odebrali pierwszą partię zbędnego złomu.

reklama

Strażacy zapewnią transport własnym pojazdem. W celu ustalenia terminu i miejsca odbioru niepotrzebnego złomu można ustalić z OSP Cisew pod numerami telefonów: 782 513 742 lub 603 585 247.

Druhowie z OSP Cisew organizują zbiórkę złomu.

Podobne artykuły

Przełomowy dzień w historii OSP Cisew....

Przełomowy dzień w historii OSP Cisew. Jednostka...

13 sierp.
W strugach deszczu walczyli w Turnieju...

W strugach deszczu walczyli w Turnieju Charytatywnym...

14 czerw.
Trzy dni konsultacji w sprawie projektu ustawy...

Trzy dni konsultacji w sprawie projektu ustawy o...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama