niedziela 25 października 2020

Ingi, Maurycego, Sambora

reklama

Kolejne litry cennego daru dla Agaty, czyli akcja poboru w firmie Drewtur

Kolejne litry cennego daru dla Agaty, czyli akcja poboru w firmie Drewtur - źródło: Centrum Wolontariatu
źródło: Centrum Wolontariatu 

Okazane dobro wraca, co udowadniają kolejne akcje poboru krwi dla wolontariuszki Agaty. Za nami zbiórka w firmie Drewtur w Słodkowie, podczas której oddano około 33 cennych litrów.

Mieszkańcy naszego powiatu mają wielkie serca, co udowiadnia zaangażowanie w inicjatywach charytatywnych dla innych potrzebujących mieszkańców. We wczorajszej akcji firmy Drewtur, która miała miejsce od godz. 8:00 do 12:00 wzięło udział ponad 90 osób chętnych podarować swoją krew. Finalnie udało się zebrać kolejne litry krwi tak bardzo potrzebnej Agacie Pilarskiej w walce z chorobą.

reklama

Agata to 17-letnia uczennicą turkowskiego technikum, którą niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć na różnych akcjach charytatywnych Centrum Wolontariatu przy MOPS w Turku. Niestety tym razem to ta aktywna wolontariuszka potrzebuje naszej pomocy. Przez zdiagnozowaną ostrą białaczkę szpikową Agata będzie musiała przejeść wiele ciężkich zabiegów, w tym chemioterapię i transfuzję krwi. To właśnie teraz nasza pomoc jest na wagę złota - każda oddana krew (bez względu na grupę!) z podanymi niezbędnymi danymi znajdzie się na koncie dziewczyny, dzięki czemu będzie można zachować ciągłość leczenia.

Organizowane w naszym powiecie akcje poboru krwi to przykłady, dzięki którym możemy pomóc Agacie. Tak naprawdę miejsce nie ma znaczenia - może być to dowolny punkt i dowolna akcja poboru krwi, niezależnie od lokalizacji. Najważniejsze jest to, by przy rejestracji podać niezbędne dane:

Agata Pilarska
Szpital im. Marii Konopnickiej
Sporna 36/50 91-738 Łódź
Oddział VI, Onkologia

reklama

Wczorajsza inicjatywa Drewtur to kolejna cegiełka do nadziei Agaty w walce o swoją przyszłość. Piękny jest fakt, że po tych kilku udanych akcjach donacji udało się już zebrać ponad 120 litrów krwi! Trzymamy kciuki za Agatę - nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Cię na następnych akcjach charytatywnych zarażającą wszystkich dookoła swoją pozytywną energią!

Podobne artykuły

Kolejny udany pobór krwi dla Agaty.  Zebrano...

Kolejny udany pobór krwi dla Agaty. Zebrano ponad...

z wczoraj
Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych...

Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych poborów...

9 paźd.
Pobór krwi dla Agaty i Krzysia w Słodkowie....

Pobór krwi dla Agaty i Krzysia w Słodkowie. Zebrano...

4 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama