wtorek 20 października 2020

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

Blisko 20 tys na koncie zbiórki funduszy dla pogorzelców z Zadwornej. Pomóż i Ty!

Blisko 20 tys na koncie zbiórki funduszy dla pogorzelców z Zadwornej. Pomóż i Ty!
 

Z prawdziwym impetem wystartowała w piątek zbiórka funduszy na pomoc pogorzelcom z Zadwornej. W niespełna 4 dni na koncie zrzutki jest już blisko 20 tys zł. To 20% kwoty jaką organizatorzy zbiórki pragną zebrać.

Przypomnijmy, że do pożaru, podczas którego spłonął dobytek życia rodziny Maleszów, doszło we wtorek, 22 września. Małżeństwo wraz z córką dosłownie w kilka minut straciło dobytek życia. Mieszkańcy posesji są schorowani i sami nie dadzą sobie rady z uprzątnięciem pogorzeliska. Dodatkowo naprawa dachu kosztować będzie około 60 tysięcy złotych, nie mówiąc o remoncie i wymianie wyposażenia domu. To dla rodziny zbyt wielkie koszty, których nie są w stanie pokryć z własnej kieszeni. Przydałyby się osoby chętne do pomocy przy sprzątaniu pogorzeliska, a także ludzie o szlachetnych sercach mogące finansowo wesprzeć Maleszów w potrzebie. Uratowana z pożaru, 69-letnia kobieta, cierpi na zaawansowane stwardnienie rozsiane i wymaga całodobowej opieki. Czas trwania remontu spędzi wraz z mężem w domku letniskowym.

reklama

Pomysłodawcą uruchomienia zbiórki funduszy dla pogorzelców jest asp. Kamil Kruszyński, jeden z trójki policjantów, którzy feralnego wtorku patrolując okolicę uratowali z płonącego domu 69-letnią mieszkankę Zadwornej. Zbiórka jest już zweryfikowana przez pracowników Zrzutka.pl. Każdy kto zdecyduje się na wsparcie Państwa Maleszów może dokonać automatycznego przelewu elektronicznego choćby na 10 zł. Oprócz tych niewielkich ale jakże istotnych i cennych małych kwot są także i wpłaty dość znaczne jak 1000 czy 3000 zł. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko przypominać i zachęcać do wspierania akcji pomocy mieszkańcom spalonego domu z Zadwornej.

Adres zbiórki to https://zrzutka.pl/9mcuxh. Pomóżmy rodzinie wrócić do normalnego, godnego życia.

 

Podobne artykuły

Po pożarze w Zadwornej. Pomoc pogorzelcom...

Po pożarze w Zadwornej. Pomoc pogorzelcom ciągle...

12 paźd.
Uhonorowanie bohaterskich postaw

Uhonorowanie bohaterskich postaw

1 paźd.
Turkowianie dla pogorzelców z Zadwornej....

Turkowianie dla pogorzelców z Zadwornej....

1 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama