sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Stowarzyszenie Nadzieja apeluje o pomoc dla chorej Oli. Liczy się każda złotówka.

Stowarzyszenie Nadzieja apeluje o pomoc dla chorej Oli. Liczy się każda złotówka.
 

Stowarzyszenie Nadzieja z Malanowa apeluje o pomoc dla Aleksandry Zwolińskiej, mieszkanki gminy Malanów u której wykryto raka mózgu. Na leczenie Aleksandry potrzebne są znaczne nakłady finansowe, których Aleksandra nie posiada. Stowarzyszenie Nadzieja apeluje o wpłaty nawet najmniejszych kwot.

Mam na imię Aleksandra
Mam 33 lata i jestem mamą cudownej półtorarocznej Marcelinki.

W październiku pojawiły się u mnie silne bóle głowy i chwilowe zaniki pamięci. Ból wzmagał się, dlatego wraz z mężem postanowiliśmy zrobić badanie rezonansem. Gdy usłyszałam diagnozę po badaniu moje dotąd spokojne, szczęśliwe życie wywróciło się do góry nogami.

DIAGNOZA – GLEJAK WIELOPOSTACIOWY (nowotwór złośliwy mózgu).

Guz o wielkości około 8 cm położony na dwóch półkulach mózgu jest nieoperacyjny i niemożliwy do usunięcia. Myślałam że to pomyłka, że to nie ja, że to nie moje wyniki!

Niestety biopsja guza potwierdziła diagnozę. To brzmiało jak wyrok, jakby zbliżał się koniec mojego życia.Postanowiłam się nie poddawać, MAM DLA KOGO ŻYĆ, dam radę!

Poza chemioterapią pragnę podjąć dodatkowo leczenie metodą niekonwencjonalną - IMMUNOTERAPIĄ. Ta forma leczenia jest bardzo kosztowna.

Zwracam się z prośbą do ludzi o wielkim sercu, aby pomogli mi wygrać walkę z glejakiem. Każda złotówka przybliża mnie do wygrania walki z tym potworem.

reklama

Możesz pomóc: przekazując darowiznę na konto Stowarzyszenia „Nadzieja” w Malanowie nr konta 34 8557 0009 01008502 2001 0006 – z dopiskiem „dla Aleksandry Zwolińskiej” lub przekazując 1% podatku dochodowego na Stowarzyszenie „Nadzieja” w Malanowie nr KRS: 0000257764 – z dopiskiem „dla Aleksandry Zwolińskiej".

źródło: UG Malanów

Podobne artykuły

1% lokalnie: Ola Zwolińska liczy na Nasze wsparcie

1% lokalnie: Ola Zwolińska liczy na Nasze wsparcie

25 st.
Top 10 sposobów na przeziębienie

Top 10 sposobów na przeziębienie

20 st.
Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na...

Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na Boże...

28-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama