piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Nowy chodnik na drodze Władysławów - Turek poprawi bezpieczeństwo

Nowy chodnik na drodze Władysławów - Turek poprawi bezpieczeństwo
 

Oficjalnie oddano do użytku nowy chodnik w ramach przebudowy drogi powiatowej 3219P na odcinku z Władysławowa w kierunku Turku. Wyczekiwana od lat inwestycja poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym i pieszym.

W otwarciu inwestycji udział wzięli Starosta Dariusz Kałużny, Przewodniczący Rady Powiatu Piotr Szewczyński, Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych Andrzej Paruszewski oraz radni powiatowi i gminni.

reklama

Koszt budowy chodnika wyniósł prawie 380 000 zł a przedsięwzięcie finansował Powiat Turecki i Gmina Władysławów przy dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych. Inicjatywę budowy chodnika w tym newralgicznym miejscu zgłosili radni gminni i powiatowi. Z pewnością teraz będzie bezpieczniej dla wszystkich użytkowników tej drogi.

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku

Podobne artykuły

Najstarsza mieszkanka gminy Władysławów...

Najstarsza mieszkanka gminy Władysławów skończyła...

27 sierp.
Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

27 lip.
Kontrole pojazdów w ramach akcji

Kontrole pojazdów w ramach akcji "Zapnij pasy!...

14 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama