niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

18°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Kiermasz Mikołajkowy "Wszystko dla Oli" już w najbliższą niedzielę!

Kiermasz Mikołajkowy
 

Jak urozmaicić sobie tegoroczne mikołajki? Można na przykład odwiedzić Malanów, a w szczególności plac przed salą sportową, gdzie odbędzie się Kiermasz Mikołajkowy „Wszystko dla Oli”!

Akcja charytatywna dla Aleksandry Zwolińskiej nie zwalnia tempa. Mieszkańcy naszego powiatu (i nie tylko – chętni do pomocy zgłaszają się z wielu zakątków Polski!) biorą udział w licytacjach charytatywnych (o czym pisaliśmy tutaj), zbierają plastikowe nakrętki, wpłacają darowizny na oficjalną zbiórkę (https://www.siepomaga.pl/walka-oli) i wykonują rozmaite challenge (np. „Pajacyki dla Oli”).

reklama

Aleksandra jest młodą mamą półtorarocznej Marcelinki, dla której postanowiła walczyć ze wszystkich sił. Od wielu lat choruje na padaczkę, a miesiąc temu wykryto u niej glejaka wielopostaciowego, który cały czas rośnie - w tym momencie ma już prawie 9 centymetrów. Jest położony na dwóch półkulach mózgu i niemożliwy do usunięcia przez operację. Ogromną szansą dla Aleksandry jest jednak immunoterapia – niezwykle kosztowne leczenie w Niemczech.

Wraz z organizatorami – rodziną Zwolińskich i Restauracją ‘Hacjenda’ w Malanowie zapraszamy na kiermasz, który odbędzie się 6 grudnia od 9:00 do 14:00 przed salą sportową na ulicy Parkowej w Malanowie. Na kiermaszu będziemy mogli zakupić ozdoby świąteczne, rękodzieła, przysmaki i przetwory domowe, ciepłe potrawy oraz inne atrakcyjne fanty! Wszystkie datki zostaną bezpośrednio przekazane na leczenie Aleksandry.

Jak w jeszcze większym stopniu zaangażować się w akcję?
Każdy z nas może oddać fanty na niedzielny kiermasz! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny z Pauliną Zwolińską, jedną z inicjatorek akcji charytatywnej dla Aleksandry: 782473887.

Zachęcamy do włączenia się w akcję kiermaszu w każdy możliwy sposób – razem pomożemy Aleksandrze Zwolińskiej wygrać walkę z glejakiem!

reklama

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Kiermasz Mikołajkowy Wszystko dla Oli już w najbliższą niedzielę!

Podobne artykuły

Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z...

Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z Dobrej...

25 sierp.
Piętnaście lat życia w bólu. Jest szansa to...

Piętnaście lat życia w bólu. Jest szansa to zmienić....

26 lt.
Hufiec ZHP Turek na pomoc Ukrainie. Harcerze...

Hufiec ZHP Turek na pomoc Ukrainie. Harcerze...

25 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama