sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Kiermasz Mikołajkowy "Wszystko dla Oli" już w najbliższą niedzielę!

Kiermasz Mikołajkowy
 

Jak urozmaicić sobie tegoroczne mikołajki? Można na przykład odwiedzić Malanów, a w szczególności plac przed salą sportową, gdzie odbędzie się Kiermasz Mikołajkowy „Wszystko dla Oli”!

Akcja charytatywna dla Aleksandry Zwolińskiej nie zwalnia tempa. Mieszkańcy naszego powiatu (i nie tylko – chętni do pomocy zgłaszają się z wielu zakątków Polski!) biorą udział w licytacjach charytatywnych (o czym pisaliśmy tutaj), zbierają plastikowe nakrętki, wpłacają darowizny na oficjalną zbiórkę (https://www.siepomaga.pl/walka-oli) i wykonują rozmaite challenge (np. „Pajacyki dla Oli”).

reklama

Aleksandra jest młodą mamą półtorarocznej Marcelinki, dla której postanowiła walczyć ze wszystkich sił. Od wielu lat choruje na padaczkę, a miesiąc temu wykryto u niej glejaka wielopostaciowego, który cały czas rośnie - w tym momencie ma już prawie 9 centymetrów. Jest położony na dwóch półkulach mózgu i niemożliwy do usunięcia przez operację. Ogromną szansą dla Aleksandry jest jednak immunoterapia – niezwykle kosztowne leczenie w Niemczech.

Wraz z organizatorami – rodziną Zwolińskich i Restauracją ‘Hacjenda’ w Malanowie zapraszamy na kiermasz, który odbędzie się 6 grudnia od 9:00 do 14:00 przed salą sportową na ulicy Parkowej w Malanowie. Na kiermaszu będziemy mogli zakupić ozdoby świąteczne, rękodzieła, przysmaki i przetwory domowe, ciepłe potrawy oraz inne atrakcyjne fanty! Wszystkie datki zostaną bezpośrednio przekazane na leczenie Aleksandry.

Jak w jeszcze większym stopniu zaangażować się w akcję?
Każdy z nas może oddać fanty na niedzielny kiermasz! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny z Pauliną Zwolińską, jedną z inicjatorek akcji charytatywnej dla Aleksandry: 782473887.

reklama

Zachęcamy do włączenia się w akcję kiermaszu w każdy możliwy sposób – razem pomożemy Aleksandrze Zwolińskiej wygrać walkę z glejakiem!

Kiermasz Mikołajkowy

Podobne artykuły

Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja...

Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja Kingi...

13 st.
Sukces akcji

Sukces akcji "Świąteczna Paczka dla Seniora"....

7 st.
Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na...

Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na Boże...

28-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama