wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

26°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Licytacje dla Oli - wspólnym siłami możemy pokonać glejaka mózgu!

Licytacje dla Oli - wspólnym siłami możemy pokonać glejaka mózgu!
 

Wszystkie ręce na pokład! Naszej pomocy pilnie potrzebuje Aleksandra Zwolińska z Malanowa, u której wykryto nowotwór złośliwy mózgu. Aby jak najszybciej uzbierać pieniądze na leczenie, utworzono grupę z licytacjami charytatywnymi, do dołączenia której gorąco zachęcamy!

Aleksandra jest młodą mamą półtorarocznej Marcelinki, dla której postanowiła walczyć ze wszystkich sił. Od wielu lat choruje na padaczkę, a miesiąc temu wykryto u niej glejaka wielopostaciowego, który cały czas rośnie - w tym momencie ma już prawie 9 centymetrów. Jest położony na dwóch półkulach mózgu i niemożliwy do usunięcia przez operację.

reklama

Mieszkańcy naszego powiatu już wiele razy pokazali swoje wielkie serca. Niestety osób potrzebujących pomocy nie brakuje, a leczenie w dobie pandemii koronawirusa jest bardzo utrudnione – dlatego zachęcamy do pochylenia się nad akcją dla Aleksandry Zwolińskiej, dla której szansą jest kosztowna immunoterapia w Niemczech.

Do celu brakuje jeszcze ponad 300 tysięcy złotych. Jak możemy pomóc Aleksandrze? Na stronie fundacji Siepomaga znajduje się zbiórka charytatywna, którą można wesprzeć dowolną kwotą: http://siepomaga.pl/walka-oli

Warto zajrzeć także do grupy z licytacjami charytatywnymi, która znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/licytacjewalkaoli, gdzie każdy może wystawić przedmioty lub usługi. Licytacja musi zawierać w opisie: datę i godzinę zakończenia aukcji, a także cenę wywoławczą. Licytujemy w komentarzach pod danym postem. Osoba, która wygrywa licytację wpłaca wylicytowaną kwotę na stronie zbiórki. Po wpłacie zwycięzca licytacji wstawia potwierdzenie wpłaty. Na jego podstawie osoba wystawiająca przekazuje lub wysyła przedmiot na wskazane dane adresowe.

reklama

Obecnie na grupie możemy znaleźć wiele ofert: od książek, dekoracji, ciast i tortów, poprzez rozmaite usługi takie jak stylizacja paznokci, sesja zdjęciowe, oprawa muzyczna do ślubu czy lot motolotnią. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, przy okazji wspierając lokalne firmy, które także solidaryzują się z Aleksandrą.

Chylimy czoła przed wszystkimi osobami zaangażowanymi w akcję, jednocześnie zachęcając innych do udziału, a Aleksandrze życzymy wielu sił i zdrowia!

Podobne artykuły

Wideo: Dzieci i Młodzież z OSP Turek tańczą dla...

Wideo: Dzieci i Młodzież z OSP Turek tańczą dla...

9 maj.
Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja...

Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja Kingi...

13 st.
Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na...

Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na Boże...

28-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama